Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak 5 hetes vagyok, de...

Még csak 5 hetes vagyok, de az éjjel valahogy kinyújtóztam és eléggé beleszúrt a hasamba. Ez normális vagy baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
nem nem ha nincs erősebb vérzés semmi baj
2009. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia.ne aggodj! en pl akkorat hapciztam multkor, h. ugy ereztem mintha egy kest szurtak volna a bal felembe, a pocimba.azota voltam UH-on es minden a legnagyobb rendben van

12 hetes kismami

2009. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. nincs vérzés és görcs sincs, azóta minden ok. Csak azért félek hogy nehogy baj legyen.
2009. febr. 4. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt olyan 6 hetesen csináltam először, pedig imádok nyújtózkodni, aztán úgy belémnyilalt a fájdalom, hogy azt hittem mindennek vége, még nekem is! Azóta nem is merek nyújtózkodni, csak külön a lábaimat, meg külön a kezeimet. pedig már úgy szeretnék. De baja nem lesz a babának tőle. A köhögésről, tüsszentésről, orrfújásról meg ne is beszéljünk. Ezt csak ülve tudom csinálni. Szóval vannak problémák! :D
2009. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem lesz semmi baj, a babának nem volt kényelmetlen, csak a méhednek egy kicsit!

Én sajnos nem tudok kinyújtott lábakkal aludni, mert érzem, ahogy feszül a pocim, és félek... A nyújtózkodással uígy vagyok, én is külön nyújtom a lábamat, külön a felsőtestet. :)

Üdv,

7 hetes kismama

2009. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan nyújtózkodhatsz, nevethetsz, tüsszöghetsz, semmi baja nem lesz a babádnak. Én 5 hós vagyok, de annyit szaladozok egész nap, hogy az egy gátfutónak is elég lenne. Amíg nem érzed rosszul magad, nem fáj, nincs vérzés, görcsök stb addig azt csinálhatsz ami jól esik. Van ez a hülye felfogás, hogy a terhes nőket még a széltől is óvni kell. Ez baromság. A terhesség nem betegség. Érezd jól magad, mert kevés ilyen szép időszak van a nők életében. Ha fáradt vagy pihenj, de sétálnál sétálj, a lényeg, hogy érezd jól magad. Ami neked jó az a kis picurkádnak is jó :)

Kellemes baba várást, könnyű, gyors szülést! :)

2009. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!