Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május elejére kiírt kismamák!...

Május elejére kiírt kismamák! Ki, hol fog szülni? Hogy érzitek magatokat? Tünetek? Hízás? Babó sokat ficereg odabent?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Még épp beférek nálad: május 1-jére vagyok kiírva. 14 kg-ot híztam, de ez egy hónapja volt, holnap megyek védőnőhöz, megint méregetni magam. Kicsit az eleje megszaladt, most próbálok kevesebbet enni. :-)

Sokat görcsölök, és már most fulladok és szuszogok.

A baba olyan,mint a férjem: hangulatember. Egyébként sokat mozog. Nálad?

2009. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia bár én május 15-re vagyok kiírva,de azért írok.

én a Margit kórházban szülök.a baba hihetetlenül eleven,már aludni se tudok tőle.idáig 12kilót híztam,csak sajnos toxikémia miatt mindenről letöltöttek

2009. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én április 29re vagyok kiírva, az jó május elejének? :) amúgy jól vagyok, Kistarcsán fogok szülni, hízás 3kiló, de volt 5kg mínusz, a kezdő súlyomon felül van 3kg. Tünet semmi, nem vagyok tipikus kismama :) pocak nagy, babó iszonyat eleven, főleg este olajozás után. Boldog babavárást
2009. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én április 30 vagyok matematikailag, de a genetika szerint csak májusban találkozok a fiammal.

4 kilót híztam, de azt is mind a legutóbbi hónapban.

Rengeteget mozog Vince a pocakomban. Főleg azt nem bírja, ha lefekszem. Éjjelente 2-3 óra elmegy azzal, hogy rádumáljam egy kis alvásra. :-) Legalább edzek a szülés utáni időszakra. Egyébként minden okés, csak az emésztésemnek lőttek. Folyamatosan felvagyok fúvódva, és olyan, mintha sztrájkolnának a beleim.

2009. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Április vége-május eleje. Jól vagyunk. Nyíregyen fogunk szülni. Hízás 5 kg. És egyre többet, és erősebben mozog Hannácska, vagy Tibike. :) Nálad?
2009. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Május 5-re vagyok kiírva, bár szerintem április lesz belőle. Nyíregyen fogok én is szülni.Épp most derült ki hogy kicsit vashiányos vagyok. Az alvással én is hadilábon állok. Sajna elég sokat híztam 15 kg. Az elején nagyon megszaladt. A szeméremcsont ami szokott fájni, na meg a derekam néha-néha. A pocim is néha szokott picit bekeményedni, de a magneB6-ot szedem.

Boldog Babavárást!!

2009. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia


Én május 19-re vagyok kiírva és Szegeden fogok szülni. Nálam +4 kgmal mutat többet a mérleg. Elég magas a vérnyomásom, ami miatt sűrűn kell ellenőrizni. :(

A baba sokat mocorog. Néha alig tudok aludni. Szeméremcsontom és derekam fáj , főleg éjszaka rossz, amikor meg akarok fordulni. A levegőt néha nehezem veszem. A pocim hatalmas. :)

2009. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én május 16-ra vagyok kiírva,eddig 8 kg-ot híztam,a hasam nagy,mondjuk nekem az első babánál is nagyon nagy volt.Én a dél-pesti kórházban fogok szülni.


Jó babavárást!

2009. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mi május 3-ra vagyunk kiírva a kiscsajjal:)Mi 11 kg-nál tartunk és a Szt. Istvánban fogok szülni. A kisasszony is elég aktív, de legalább annyira rapszódikus is. Én sem vagyok tipikus kismami dolgozom lótok futok aztán ha már nagyon elfáradok, fáj a hátam lában, de egyébként nincs gáz szerencsére:)Aki csak 4-5-6 kg-okat hízott hogy csinálta? Mennyi volt az alap amivel indított?
2009. febr. 5. 09:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia

Én vagyok a szegedi. Különösebben nem csináltam semmit. Azt ettem és akkor amit megkívántam. 78 kg-mal kezdtem, utána lement 76-ra és tegnap voltam 82. Tehát a kezdeti súlyomhoz képest 4 kg-mal vagyok több, de a védőnő erre húzta a száját tegnap. :(

2009. febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!