Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog beszerezni légzésfigyelőt?

Ki fog beszerezni légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés

Régen a kisfiamnak 2 hónaposan be kellett szerezni, mert viszonylag sokat bukott. Pár napig kórházi megfigyelés során végeztek bölcsőhalál szűrést, mely után javasolták.


Most szerezzem be előre?

Elég sokba is kerül... ha nem bérlem.


2011. jan. 24. 18:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét használt oldalakon. Én személy szerint a teszvesz, vaterát utálom, nem is használom őket, de pl a babaszoba.hu-n, vagy az expressz.hu-n is nagyon jó hirdetések vannak. Jó dolgokat lehet kifogni nagyon jó áron!
2011. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokan feleslegesnek tartják, a kókuszmatraccal egyetemben.


Na, nekem az első babámat a légzésfigyelő és a matrac mentette meg. Most vagyok a másodikkal várandós, és biztos, hogy ő is meg fogja kapni mindkettőt.

2011. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk annó. Ismerőstől Ő vette 36 ezerért,mi átvettük tőle 20 ezerért.
2011. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
19:15-ös nálatok mi volt a baj? Az én babám olyan mélyen bealudt,hogy hosszú másodpercekig nem vett levegőt,de akkor besípolt a figyelő és ujra rendesen vette a levegőt.
2011. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én most vettem a TeszVeszen 20000-ért. (légzésfigyelő + bébiőr) Boltban az új 39000 Ft.


Off: mi az a bölcsőhalál szűrés??

2011. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nálunk is az volt. Illetve, annyira belenyomta a buksiját a matracba, hogyha az nem kókusz lett volna, akkor a légzésfigyelő is kevés lett volna... De a figyelőnk is besípolt háromszor...

Tehát légzésfigyelő és kókuszmatrac!

2011. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jajj nekünk is volt egy pár éjszakai rohanásunk a kiságyhoz,mikor besípolt a figyelő. Volt,hogy megkellett rázni pólyástól a gyereket,hogy ébredjen fel, vegyen levegőt.
2011. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A BÖLCSŐHALÁL SZŰRÉS:


végülis egy nagyon hasznos, ugyanakkor nem egy szép vizsgálat. Nem is részletezném. A lényeg az, hogy a babán van egy mérő szerkezet, amely x órán keresztül mindenféle állapotban (nyugalmi, napközbeni, de leginkább alvás állapotában) méri, hogy milyen hosszú szünet marad ki két légzés között, avagy marad-e ki légzés a normálistól eltérően. Nyilván a bukások is fontosak, amik nem minden esetben produkálnak látványos dolgot, ill. a gyomorszáj működésére is fény derül. Majd ebből az adatokból állapítják meg, hogy veszélyeztetett-e a baba. Onnantól kezdve ajánlják a figyelőt. Anno még címmel is elláttak, hogy hol lehet kölcsönözni.

2011. jan. 24. 19:38
 9/18 anonim ***** válasza:

Nahát!! Köszönöm szépen!

Amúgy a hepinet nevű cégtől is lehet kölcsönözni. Google-ban megtalálod.

(nem biztos, hogy olcsóbb 1 évre, mintha megvennéd - azt hiszem)

2011. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az én lányomnál 8 hónaposan riasztott be. Olyan mélyen aludt, hogy nem vett levegőt. Hiába kiálottam a nevét, csak többszöri rázás után tért nagy nehezen magához.

Akkor hálát adtam az égnek, hogy nem spóroltam ezen a kütyün...

Most újra terhes vagyok, megint az első pillanattól fogva használni fogjuk.

2011. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!