Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog beszerezni légzésfigyelőt?

Ki fog beszerezni légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés

Régen a kisfiamnak 2 hónaposan be kellett szerezni, mert viszonylag sokat bukott. Pár napig kórházi megfigyelés során végeztek bölcsőhalál szűrést, mely után javasolták.


Most szerezzem be előre?

Elég sokba is kerül... ha nem bérlem.


2011. jan. 24. 18:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Én is ezt érzem, hogy nem szabadna kihagyni a légzésfigyelőt, ehhez pedig nem sok idő van spórolni.

Ha sikerül valahol a közelben kölcsönözni addig talán megoldjuk így.

Tanulhattam volna az első alkalommal.


Kisfiamnál az volt a gond, hogy sok levegőt nyelt mindig, ugyan nem volt hasfájós, de a büfiztetésen kívül bizony nem kórosan, de bukott. Egy alkalommal sajnos orrán, száján.

2011. jan. 24. 19:44
 12/18 anonim ***** válasza:
a kölcsönzés szerintem drágább,mintha megveszed.nekünk van,hál istennek nem riasztott be.ez az egy biztos volt,hogy bekerül a megvásárolandó csomagba.
2011. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én a teszveszen vettem 8000 Ft-ért. Szóval lehet olcsón is, nekem megéri a nyugalom miatt.
2011. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Bérelni drágább,mint megvenni.Találsz használtat is,de a legolcsóbb Angelcare és az Álomvirág újonnan 20000 ft.
2011. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
...és ha használtan már nem tökéletesen mér?
2011. jan. 24. 20:29
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem romlik az el.

Mi 4 éve vettünk, azóta mindig volt valakinél kölcsönbe, és senki nem panaszkodott.

Én meg úgy voltam, hogy állásában inkább elromlik :)

2011. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: ezt nézd meg, :

[link]

2011. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
na bocsi, késő van, rosszat linkeltem. De náluk sokszor van akciós, olcsóbb, nézzél szét.
2011. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!