Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párommal szeretnénk még ebben...

Nenike24 kérdése:

Párommal szeretnénk még ebben az éveben babát. Milyen járulékok illetnek meg engem mit kap ebben az esetben egy anya. Van munkahelyem bruttó:150. 000ft-ra vagyok bejelentve ilyenkor mennyi jár egy anyának és mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Tehát minden féle kifizetésre kíváncsi lennék ami egy anyát illet. Még soha nem volt gyerekem 24éves vagyok ezért annyira nem vagyok tisztába az ilyen dolgokkal. Várom a válaszokat.
2011. jan. 25. 17:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek :) attól nem félek h kirúgnak mert ezt törvény szabályozza hogy nem lehet meg bankba dolgozom ahol ezt elég komolyan veszik... én addig szeretnék dolgozni amíg lehet persze meg értem h annak aki veszélyeztet annak otthon kell lennie...
2011. jan. 26. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!