Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megoldható? Pocaklakó plusz...

Megoldható? Pocaklakó plusz tankönyv?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan kismama, aki a terhesség mellet tanul is (felsőoktatásra gondolok)?Hogyan oldjátok meg? Bejárás nagy hassal? A vizsgákat hamarabb, vagy halasztottatok egy évet?Én most szeretnék jelentkezni, és ezen töprengek.
2011. jan. 25. 20:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!


5. hónapban vagyok, Pázmányon vagyok utolsó éves jogász, nekem mázlim van, nem voltam rosszul, így be tudtam járni, még egy vizsgám van hátra az abszolutóriumig, utána diplomát írok, az államvizsgákat ketté szedem, mert júniusra várjuk a babát, így majd októberben csinálom meg a maradékot.

Az átlagom nem a legjobb, nekem elvonja a figyelmem a mozgolódó pocak, de majd államvizsgaidőszakban megpróbálok jobban koncentrálni...Egyébként eddig nem tűnik lehetetlennek, pedig én szét izgulom magam egy vizsga miatt...hajrá!

2011. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!