Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már lehet a szülés elö...

Ez már lehet a szülés elö jele? Reggelente, meg éjszaka sokat szurodik, meg görcsölget a hasam, de annyiba marad. És a babám is reggel rengeteget ficánkol, szinte már fáj.

Figyelt kérdés
Nem bánnám már ha megszülnék,mert idegileg is kivagyok,meg mindenhogy.A derekam leszakad,a csipö csontom szétszakad,kezd torzulni az arcom,csunyának látom magam,és dagadnak az ujjaim is. 38 hetes vagyok
2008. máj. 15. 09:06
 1/2 A kérdező kommentje:
plusszba a hüvelyem annyira fáj már estére hogy alig birok felülni az ágybol,éjszaka már egyik oldalamrol a másikra 10 perc mire átfordulok. Normális hogy ennyire nyilal?
2008. máj. 15. 09:12
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is nagyon kényelmetlen volt az utolsó idö.Az arcom is feldagadt,a kezem zsibbadt,nem bírtam ülni,feküdni,mégis 5 nappal túlhordtam a babámat.nekem egész a születésig mozgott a babám.

Könnyü szülést.

15 hetes kislány anyukája.

2008. máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!