Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan beszéljem rá a férjemet...

Hogyan beszéljem rá a férjemet a 4D-re?

Figyelt kérdés
Már voltunk egyszer 19 hetesen, de én mégegyszer szeretnék menni 28-29 hetesen, mert akkor már sokkal aranyosabb. A férjem szerint felesleges pénzkidobás.
2011. jan. 26. 12:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

szerintem is felesleges, bő 2 hónap és meg is születhet! én 24 hetesen voltam, elbújt, egyetlen jó képünk van róla, és kb 10 perces moziért 10 ezret kértek...nem egy jó üzlet, bár egyszer mindenképp megéri elmenni, ha más nem a rendellenességek kizárása végett.

rábeszélni, ha mégis menni szeretnél, azzal lehet esetleg, hogy tutira megmondanák a nemét. (ha eddig is tudtátok, akkor is "hátha tévednek" alapon :))

2011. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem felesleges, egy nagyon jó élmény. Ha van rá 10-12ezer ft, akkor miért ne lehetne elmenni? Ennél sokkal nagyobb hülyeségekre tud az ember pénzt kiadni.

Mi is voltunk 19 hetesen is és 27 hetesen is (mindkét babánál), pedig nem álltunk olyan jól anyagilag (főleg a másodiknál).

Menj el egyedül, ha a férjed nem akar elmenni. (Én biztos mennék a helyedben.)

2011. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"Menj el egyedül, ha a férjed nem akar elmenni. (Én biztos mennék a helyedben.)"

Ugyanezt akartam írni, de látom megelőztek! :) Nem értem a férjed, az én férjem alig várta, hogy menjünk 4D-re. Háromszor voltunk, és mindig nagy élmény volt. Szerintem ami jó érzéssel tölti el az embert, az nem pénzkidobás.

2011. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Mi egyszer voltunk.20hetesen.

a ferjem is igy velekedik mint a tied igy nem mentunk vissza masodszor,en elfogadtam.ha nagyon akartam volna menni elmentem volna egyedul.

2011. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát én bizti elmennék nélküle is talán mond meg neki,hogy ha ő nem akarja és te pedig nagyon akkor elmész egyedül.Úgyis veled akar majd menni ha tényleg van rá pénzetek:)De tény,hogy azt a pénzt másra fogod elkölteni és lehet,hogy az nem is lesz olyan érdemes dolog.Szerintem sem pénz kidobás ez,szerintem ezzel elégítheted ki a várakozást a terhesség alatt,így sokkal jobb várni sztem,hogy kicsit belelátsz a pocakodba.Én is alig várom hogy menjünk:)Bár én is 2x mennék,de mivel van egy másik picim is ezért csak egyszer megyünk,kell máshova is,de ha lenne keret rá tuti mennék mégegyszer:)20 hetes kismama:)
2011. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nincs egyikőtöknek sem eü. kártyája? Mert arra el lehet számolni.

Amúgy szerintem sem felesleges, bár én csak egyszer voltam (25 hetesen), és tök szépen látszódott már akkor mindene, így én ennyivel is beértem, de ettől még én is szívesen elmentem volna még egyszer.

2011. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
elfogadják az eü.kártyát?
2011. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem elfogadták! (Nekem K&H-s eü pénztári kártyám van, de többnél el lehet számolni!)
2011. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom csinál 4D babamozit, és Ő is azt mondta, hogy felesleges pénzkidobás
2011. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
megoszlik a vélemény kinek mennyit ér ez a látvány.Nekem nem felesleges pénzkidobás..de persze ez az én véleményem mert nekem megér annyit,hogy láthassam amíg fogni nem foghatom.
2011. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!