Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen befessem a hajam,...

38 hetesen befessem a hajam, vagy most már inkább várjak míg megszületik a baba?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Most! :)

Ki tudja, mikor tudsz majd magadra szánni 2-3 órát ha meglesz a baba.

2009. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem írták. Én is 39. héten színeztem be, mert szülés után másra kell az idő és energia. Könnyű szülést :)
2009. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, én is így gondoltam. :)) csak hallottam olyat is hogy a hajfestéket kerülni kell terhesen, de akkor ez hülyeség ugye?
2009. febr. 5. 13:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kéne kerülni a hajfestést, ha Noe előtt 100-ban gyártott hajfestékkel (amiben még bőven volt káros anyag) és egy lukban festenéd.

De egy mai hajfestékkel, szellőztethető helyen nyugodtan festheted a hajad.

2009. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy az ammónia nem tesz jót, ezért én Casting-ot használtam. De ismerek olyan lányt, aki ammónia tartalmúval festette a haját egész terhessége alatt, és semmi baja nem lett a babának. A fodrászom a terhes feleségének rendszeresen szőkítette a haját a 2. és 3. trimeszterben (csak az 1. trimeszterben nem lehet szerinte) Nekik is szép egészséges babájuk született.
2009. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán, később úgysem lesz rá időd. Én a két terhességem alatt 6 nőgyógyásztól kérdeztem meg hogy a hajfestés ártalmas-e a magzatra és egyöntetűen azt állították, hogy még soha semmilyen kutatás nem támasztotta ezt alá. Nem is maga a festék érdekes hanem a szaga, az ammónia. De egyrészt a legtöbb krémhajfesték már nem tartalmazza, másrészt ezeknek a dolgoknak a terhesség első 12 hetében van jelentősége amikor kifejlődnek a szervek, de 38 hetesen már kész kisember van benned. Én azon gondolkoztam el, hogy akkor a fodrászoknak mind beteg gyereke lenne hiszen vegyszerekkel foglalkoznak és gyakran az első hetekben nem is tudják hogy terhesek, meg egy csomó majd szülésig dolgozik.
2009. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Igazuk van az előttem szólóknak, biztos nem lesz rá időd meg energiád se.

Most már kapható olyan hajfesték aminek nem olyan intenzív a szaga. :D

Nem tudom, hogy a te hajad mennyire van lenőve vagy milyen a formája esetleg a szine, éppen ezért nem akkarok annyira beleavatkozni a dolgodba. :D


Én nem festem a hajam miótta terhes vagyok.Én nem mertem festeni terhesség alatt se, de már nem is fogom mert jó így ahogy van, sőt sokkal szebb mint mikor kencéztem. :D

Terhesség előtt feketére festettem a hajam mert készültem a babára hátha összejön és akkor ne kelljen festegetnem. A természetes szinem pedig a nagyon sötét barna. Most szép a hajam szine, bár hiányzik az a kencézés :D

Sok boldogságot

38+4 kismama

2009. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy óriás pocakos fodrász kismami vágta, festette a hajam! Ő szinte végig dolgozott. Nem lett a babójának semmi baja. Amúgy amíg arra figyelsz, hogy a festék gőzét ne lélegezd be, addig nem lesz baj. Én is befestettem, de ledobta a festéket. Azért meglehet, hogy később megint megpróbálkozom vele, mert nekem barna a hajam, és feketével volt festve, és elkezdtük a fodrászommal még a terhességem előtt leszedni a feketét, eleinte csíkokban, melírrel. Mikor terhes lettem, ledobta az utolsó festést és most gyönyörű tiri-tarka a hajam!
2009. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szintén zenész:-)).

38 hetes vagyok és holnap fogom feketére festeni a hajam mert utána ki tudja mikor lesz rá lehetőségem megint.

Én 2 havonta festettem egész terhességem alatt. Nem hinném,h. baj lenne.

2009. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!