Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mi lesz azokkal a kismamá...

Most mi lesz azokkal a kismamákal akik mostanság mennek szülni? Nem lehet apás szülés, mert influenza járvány van?

Figyelt kérdés

Egy csomó kórházban látogatási tilalom van ill. rendelnek el! Apás szülés se lehet? Apa se látogathatja meg a kisbabáját ha megszületik? Mi van ilyenkor? Mit

tudtok?

Én teljesen kilennék ha ezeket megtiltanák!


2009. febr. 5. 19:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Senki semmit nem tud????
2009. febr. 5. 19:48
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok semmit, majd megkérdezem a dokimat, mert 36 hetes vagyok és pont az influenza vége felé fogok szülni. Engem is aggaszt mert nagyon szeretném, ha a párom ott lehetne.
2009. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én 38 hetes vagyok és teljesen kivagyok mert bármikor beindulhat a szülés és én még epit se kapok. Legalább a férjem legyen bent velem. Sokat számítana nekem.
2009. febr. 5. 19:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt abban a kórházban kell megkérdezned ahol szülni fogsz. Sztem szülésre bemehet apuka utána már nem biztos. Én 11.-re vagyok kiírva.:-/
2009. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj az epidurális miatt.Anélkül szültem,és simán ki lehet bírni.Nem azt mondom,h nem fáj,de a lényeg,hogy te hogyan állsz a fájdalomhoz.

[link]

Ez egy nagyon jó cikk,a még nem olvastad tedd meg,mert nekem egész vajúdás közben a fejemben csengtek a szavai.Az én párom sem lehetett bent.(Hosszú lenne elmondani,h miért nem.)


Könnyű szülést!

2009. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia. Egy barátnőm tavaly az influenza járvány idején szült, látogatási tilalom volt a kórházban, de a férje bent lehetett a szülésnél, csak utána nem látogathatta.
2009. febr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! nagyon jó időben fogunk szülni mondhatom.
2009. febr. 6. 08:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!Én is 38 hetes vagyok 19.-ére vagyok kiírva ma voltam a kórházba ahol szülni fogok, Budapest-Péterfy és mától látogatási tilalom!!!! :-((( a dokimat megkérdeztem,és azt mondta a férjem nem jöhet be a szülésre,és látogatni se így a lányunkat is csak akkor láthatja ha majd jön értünk...

de úgy láttam hogy az anyukák kimentek a folyosóra és ott találkozhattak a párjukkal...csak a babát nem lehet ki vinni..de lehet hogy ezt még ma engedték reggel,mert mától él a tilalom..és holnaptól talán ezt se....Hát eléggé elkeseredtem...a fiam születésénél bent volt a férjem,nélküle nem ment volna...én se kaptam EDa-t (de kibírható nélküle,ha a baba megszületik úgyis elfelejtesz minden fájdalmat :-))


Könnyű szülést kívánok!

2009. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

óóóóóóóó!!!

nemmmááá!!!

Nem akkarok vitatkozni senkivel se de a doki és a szülésznő is lehet beteg és ő is megfertőzheti a babát.

Én most totál kiakadtam! Nagyon remélem hogy ahol én fogok szülni ott azért beengedik az apukát legalább a szülésre.

De sajnálak téged, biztos ti is nagyon vártátok már a szülést erre beüt ez a krakk... :(((((

Nekem egy hetem van még. :S

2009. febr. 6. 10:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Ismét én :-) sajnos nem a dokikon múlik az ÁNTSZ függesztette ki a határozatot ebben ők döntenek,és ők tiltották ki az apukákat is :-(((

Azért reménykedem hátha kihúzzuk a 40 hetet (a fiam a 42.héten született :-) hátha addigra feloldják a tilalmat...


38 hetes kismami

2009. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!