Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos! 28/29 hetes kiamama...

Sos! 28/29 hetes kiamama vagyok. Természetes dolog ez?

Figyelt kérdés
Rendes mozog a pici a pocimban, de már 3 alkalommal előfordult, hogy mintha nem rugdosna hanem az egész teste rázkodna?? lehetséges ez? mi lehet?
2011. jan. 29. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem igen. sokszor csinálja? nekem néha föleg a vége fele remegést éreztem, és mikor megszületett, néhány órát ég láttam remgni, azán teljesen elmaradt.

àlltalában minden mozgás normál, nem hallottam hogy valamiféle mozgás rosszat jelentene. Nem a csuklást érzed?

2011. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen és normális dolog, remegést én is éreztem. A légvételt is gyakorolja, olyankor periodikusan, lassú ütemben emelkedik a kismama hasa is. Esetleg csuklik, ekkor hirtelen rázkódásokat érezhetsz. Mind-mind azt jelzi, hogy zajlik odabent az élet, és jól érzi magát a baba! :)
2011. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is remegett a kicsi a pocakban (nem csuklás volt, azt másképp éreztem), utánaolvastam és több helyen is írták, hogy lehet, hogy azért van, mert fejlődik az idegrendszere, és még párszor megremeg. Amúgy lányom születése után is volt még ilyen remegés néhányszor.

Szerintem ne aggódj, sok kismama érzi még ezt.

2011. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is végig remegett. A doki szerint idegrendszeri fejletlenség okozza és 4 hetes korig előfordulhat.


39 hetes km

2011. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de én nagyon megvagyok ilyedve? akkor most valami baja van a babának??? hol lehet ennek utánaolvasni?
2011. jan. 29. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Éppen azt írtuk, hogy nincs semmi baj! :)

Amúgy kérdezz meg róla egy dokit, de ez több magzatnál is előfordul. Mint ahogy írtam nálam is, és egy makk egészséges kislányom született! Ne aggódj!

2011. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!