Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júniusra kiírt kismamik, hogy...

Júniusra kiírt kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Tudjátok már a nemét? Érzitek már a babátok mozgását? Hol tervezitek a szülést? Fogadtok fel szülésznőt?
2011. jan. 29. 13:48
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

Én júni.15.-re vagyok kiírva,már hetek óta mocorog aktívabb,mint a nővérkéje:)

Nem tudom a nemét 19 hetes uh-n lába közé kapta a köldökzsínórt a kis szégyelős:)De szerintem fiú.

Visszajött a toxoplazma eredményem:negatív,de hajlamos vagyok elkapni,így minden vérvételnél ismétlik.

3 éve is levették akkor csak simán negatív lett,a fene se érti.Kiváncsi leszek a következő eredményre.

2011. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit csináltak veled három éve, de ha a toxoplazma negatív...az azt jelenti, hogy még sosem estél át ilyen problémán - és ez olyan, mint a bárányhimlő ha már megvolt, nem jön többet, de ha nem akkor megtörténhet és terhesség alatt nem nagyon kéne begyűjteni - ezért minden hónapban újra és újra szűrik a terhesség végéig a neg. kismamákat. (mint ahogy nekem is)

Magyarországon nem viszik túlzásba a szűrést, itt kint a franciák meg vannak érte/miatta zavarodva, szóval engem szűrnek 4 hetente szigorúan - talán a sok sajt miatt:):)

2011. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
Mondtam a védőnőnek,hogy 3 éve negatív lett most hogyan jött ki ez az eredmény,azt mondta majdnem mindenkinek ez jön vissza,hogy hajlamos elkapni.
2011. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

:)


Ezt írtam. Amíg negatív vagy az azt jelenti hogy sosem estél át ezen a problémán, tehát hajlamos vagy elkapni, 3 éve is hajlamos voltál, és remélem az is leszel/maradsz:)

2011. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

Azt vágom,hogy nem estem még át rajta tehát egyszer majd elkaphatom,de 3 éve csak annyi volt,hogy negatív aztán kész.Nem kértek ismételt vérvételt.

Úgylátszik beújítotak ebben is.

2011. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
Én csak innen a távolból tájékozódom kezdő kismamaként, hogy mi a helyzet otthon...de én eddig azt tapasztaltam, hogy nem nagyon foglalkoznak vele otthon, egyszer nézik meg. Lehet, hogy te szerencsés doki markába kerültél...aztn lehet hülyeséget írtam, és ma már szűrik otthon mindenkinek minden hónapban...februárban megyek haza és megyek dokihoz is, majd rákérdezek. De itt a franciák tényleg nagyon féltik tőle a kismamákat...szerintem egy kicsit el is túlozzák a dolgot...mosatlan gyümik, állatok, nyers/kevéssé főzött hús..pff állatok között nőttem fel, otthon kutyákkal foglalkoztam, most is vár otthon 3 nagy és 5 pici...itt annyira meghülyítették a páromat is, hogy nem engedett a héten sonkát enni..mert az "csak" füstölt volt, nem főtt...pff.
2011. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Szomszedok vagyuk, mi Svajcban lakunk. Nalunk a mosatlan zoldseg-gyumolcs, macskaalom-takaritas, peneszes sajt es a VERES hus tilos. Nekem sem engedett a ferjem szalamit enni...:-((( En csak juli kozepere vagyok kulonben kiirva a masodik fiucskaval.
2011. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

Hahó!


Én 19+3 hetes vagyok, június 26. a nagy dátum. A baba már mocorog, apa még nem érzi, lehet hogy a plusz kilók miatt...:S:) amúgy úgy néz ki kislány, kétszer voltunk 4Dn(egyszer önszórakoztatásból, egyszer genetikán), és két különböző orvos mondta már, hogy lányka lesz:D Már nagyon várjuk:D A pocakom is szépen növöget, első gyermek, nagyon izgulunk. Szent Istvánban fogunk szülni:) Szülésznőt még nem fogadtunk..

2011. febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor csak egy kicsivel fogsz utánam szülni.

Szalámit sem ehetek papa miatt:)

Itt egyébként minden olyan sajt tilos, ami nincs pasztőrözve. Penészes lecsúszhat amennyiben pasztőrözték.

Érdekelne, hogy milyen Svájcban kismamának lenni -ellátás/kórházak/orvosok/kötelező szűrések,mert mi még mindig nem döntöttük el, hol szülök, és közel vagyunk a határhoz.

De, hogy szegény kérdezőt ne offoljuk szét, ha van kedved/időd írd meg priviben!

Szép napot!

2011. febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

szia.

én julius elsejére vagyok kiirva.Remélem kicsit hamarabb jön :) a lányom juni 13-án született.Ez a második terhességem.Most 10kiloval vagyok kevesebb mint a lányommal.Már 17hetes ota érzem a mozgását,egyre aktívabban és kicsit erős a lelkem:)a szülét ugyanugy tervezem,fogadott dokim van szülésznőt is ugyanazt fogadom mert velem majdnem egy idős volt és nagyon kedves.Lesz epidurál is.bp-en a margit kórházban szülök.

2011. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!