Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júniusra kiírt kismamik, hogy...

Júniusra kiírt kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Tudjátok már a nemét? Érzitek már a babátok mozgását? Hol tervezitek a szülést? Fogadtok fel szülésznőt?
2011. jan. 29. 13:48
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
10-es vagyok.pénteken megyek uh-ra.remélem akkor már megtudjuk mi lesz.én fiura tippelnék mert más volt a terhességem eleje...állandó hányinger..:(
2011. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, hogy ilyen sokan vagyunk! Eddig 4 fiú - 2 lány a biztos, hét babó még titkolja magát. Néha-néha írjatok, ki hogy van, meg persze, ha már tudjátok a nemét, akkor is! Boldog babavárást mindenkinek!
2011. febr. 1. 13:21
 23/45 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Júni 3ra vagok kiírva. Voltam magaztvíz vételen, úgyhogy egyértelműen kisfiam lesz. Vácon fogok szülni, és bizony nagyon mocorog a baba. Épp most is! :) Szülésznőn még nem gondolkodtam. Erről még értekezek 1-2 ismerős kismamával. És a terhességem minden másodpercét nagyon élvezem! :)
2011. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem kedves utolsó miért voltál magzatvíz vételen ?
2011. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

Persze.

12. heti UH-n valamivel vastagabb nyaki redőt mértek a kelleténél. (3,1mm) A Honvédban voltam, Hajdú Krsiztina professzor asszony vette le a magzatvizet. Nagyon hálás vagyok így utólag a sorsnak, mert így megtudhattam, hogy van egy egészséges kisfiam, mivel a korom miatt (26 múltam jan. 20-án) amúgy nem állta volna az OEP a mintavételt, és fizetnem kellett volna. Maga a procedúra semmiség, kb. 1 hétig kiír az orvos, de az a megnyugvás, amit utána érzel semmihez nem fogható. Mindenkinek mondom, akinek felajánlják, hogy végeztesse el, mert ez az egy út van arra, hogy megbizonyosodjon az ember, hogy minden ok. Jönnek állandóan a vetélési kockázattal, ami kevesebb mint 1%. Nos az esély arra, hogy beteg a baba, nekem 2-3 % volt. AMi több, mint egy.

2011. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

De jó nektek! Tavaly én is júniusra vártam a babát. :-)

Ő most 7 hós már. De jó nekem is! :-)

Boldog babavárást, olyan jó dolog ugye?

2011. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Köszi hogy leírtad hogy mi volt !


Nekem is mennem kell csütörtökön genetikára a honvédbe, és lehet magzat vizet is vesznek . Eléggé félek tőle :((


Ciszta van a kisfiam agyában mind2 oldalon....ezért kell


ez egészséges babáknál is előfordul de azért kell a genetika....Mindenki drukkoljon !!!!!!!!

2011. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

tegnap 14:08-as vagyok

Ma voltam UH-n, mindent rendben talált a doki, hál'égnek minden megfelel korához képest. A doki szerint 80%, h kislány lesz! Nagyon örülünk!!! Boldogan várjuk a picilány világrajövetelét! Mindenkinek jó babavárást!

2011. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Június végére vagyok kiírva, és ma voltunk UH-án, ahol kislányt mondtak, aminek nagyon-nagyon örülünk. Van egy másfél éves kislányunk, úgyhogy érkezik a kis hugica!

mi jól vagyunk a kis pocaklakó mocorog, Szent Istvánba fogok szülni, és az első kislányunknál sem fogadtunk szülésznőt, hanem a doktornőm volt "megrendelve". Most is így lesz, bár a szülésnél valóban a szülésznő végzi magát a szülést, az utána lévő teendőket csinálja a doktornő. Nekem az első szülésem nem volt rossz élmény, úgyhogy pozitívan állok a június elé, és remélem hasonló lesz a második is. :))) Jó egészséget MINDENKINEK!

2011. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Kedves 19:19-es válaszoló! Én is átestem a magzatvízvételen, bár nekem minden eredményem jó volt, a korom miatt bevállaltam. Én is Hajdú doktornőnél voltam, nem mennék soha máshoz. Nagyon jó szakember, ha úgy ítéli meg, hogy szükséges a beavatkozás, jó kezekben leszel! Nagyon fontos azonban, hogy az utána következő hetet pihenéssel töltsd! Nekem az első három nap volt kicsit kellemetlen, aztán már semmit nem éreztem, és sokan azt hiszik, hogy akkor mindent lehet már csinálni, pedig nem, be kell tartani az egy hét nyugit. Nagyon szorítok Neked, írjál majd, mi volt!


Most már 4-4 a fiú-lány arány. Így a jó! Kíváncsi vagyok a többiekre is!


Ha benne vagytok, aláírhatnánk a hozzászólásokat (akár saját névvel, a baba nevével, kitalált névvel), mert szerencsére olyan sokan vagyunk, hogy nehéz így követni név nélkül. Egyébként megvan már a babátok neve? Én még bizonytalan vagyok, de a lehetséges nevek: Lili, Nóra, Réka, Hanna, Kata.


Mindenkinek szép napot! Tündi

2011. febr. 2. 09:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!