Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma eddig nem éreztem a babát....

Ma eddig nem éreztem a babát. Lehet hogy csak lusta, vagy nem úgy fekszik, hogy érezzem? Mennyi az az idő amíg "normális", hogy nem érzem? 26 hetes km

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha ma egész nap nem érzed az se baj. Ha holnap estig sem akkor holnapután esetleg aggódhatsz (de nem kell) és max. hétfőn elmehetsz egy uh-ra.

Nekem volt olyan,h. 2-3 napig nem éreztem. Biztosan alszik...ilyenkor nőnek nagyra. :-))

2009. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Ne aggógj, front van.

Ma szerintem minden baba lustább, tegnap az enyém majd kirúgta a hasam, ma meg pihizik...

Ha estig nem jelentkezik, azért hivd fel a dokid, de egy kis csokival felélénkitheted.

2009. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Én úgy tudom, hogy 24 óra alatt legalább 1X mozognia kell. MEg amúgy is jobb félni, és elmenni dokihoz, mint hogy baj legyen.

de persze nincs baj, a babáknak is vannak különböző napjai... Most fornt van, ilyenkor lustábbak:-)

Én minden reggel úgy keltem fel, hogy addig maradtam az ágyban, amig meg nem mozdult, mindig kértem, simogattam, hogy adjon életjelet magáról (mert éjjel aludt velem) és mindig megrugott:-) (max fél óra alatt)

2009. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Köszi a gyors válaszokat.

Tegnap nekem is nagyon aktív volt, szinte meg sem állt. :) Úgy látszik elfáradt. Mintha egy pici mocorgást éreznék. Lent a hólyagom körül, kicsi pukkanásokat. De egyáltalán nem olyan erőteljes, mint amilyen szokott. Szerintem ő az.

2009. febr. 6. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Feküdj az oldaladra, símogassad a hasad és figyeljed. Úgy lehet a legjobban érezni, 26 hetesen pici még, el tud úgy úszkálni, hogy nem érzed, ha nem külön arra összpontosítasz. Ilyen idősen jártam én is így, egész nap nem éreztem és este úgy voltam, ha így sem érzem, elindulok a kórházba, de szerencsére 10-15 perc múlva éreztem. Utána beszéltem erről a védőnőmmel és ő azt tanácsolta, hogy akár a kórházba, akár a védőbe menjek be és leggyorsabban egy szívhang érzékelővel pillanatok alatt megnézi bármelyik védőnő,szülésznő,orvos, nem kell még UH sem és megnyugszom.
2009. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anno nekem is azt mondta a dokim, ha sokáig nem érzem a mozgáet, egyek meg egy fél tábla csokit, a szénhidrát élénkíti.
2009. dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!