Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora baba mérettől várható...

Mekkora baba mérettől várható hogy császároznak?

Figyelt kérdés

ha tudják hogy nagy a baba akkor is megpróbálkoznak a sima szüléssel?

5kg körüli babára gondolok.


2011. jan. 29. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem azt nézik hogy mekkora a baba,hanem az anya méretei a lényeg. Ha téraránytalanság van akkor császároznak. Nekem 4950grammal született a lányom,mégis 18órát vajúdtam. Az orvosok azt mondták alkalmas hozzá a testem hogy megszüljem hüvelyi úton. A vége még is császár lett,mert nem tágultam.
2011. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem az első babánk és minél többedik terhességem volt annál nagyobbak voltak a gyerekek.A kisfiam 4 kg-al született,ugyan gátvédelemmel de nagyon nehéz szülés volt.

most 32 hetes vagyok és már most 2300g-ra saccolta az orvos a babát.kicsit aggódom hogy nagyon nagy baba lesz,hiszen még csak ezután kezd el úgy igazán nőni.

2011. jan. 29. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek a becslések semmire nem jók sokszor. Nekem is 2340 grammra becsülték a 32.héten, és a 37.héten szültem császárral: 2850gramm lett.

Egyébként én is úgy tudom, ahogy az első írta. Mikor én szültem, szült egy csaj is, 5,5kg lett a fia és simán szült.

2011. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első babám,de az orvosom biztatott hogy a következő még nagyobb lesz. A súlyát nagyon elnézték,olyan 4200gram körül saccolták. Mikor megszületett ő volt akkor a kórházban a "sztár",mindenki le akarta fényképezni. Ráadásul sűrű fekete hajjal született. Nem akarlak megrémíteni,de 29,4hetes terhesen volt annyi a súlya a lányomnak mint most a tiéd.

Most a lányom 11hónapos lesz,11,5kg és 80cm.

2011. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a BPD is számít!Nekem 36.héten 101 mm volt.Azt mondták 100 mm felett császár!
2011. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!