Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kérdezzek rá az "árra"...

Hogyan kérdezzek rá az "árra" a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Nem magánrendelésre járok, hanem a normálra, de jó lenne ha annál a dokinál tudnék szülni akihez járok, de félek hogy túl sokat mondd, és nem fogom tudni kifizetni...

12 hetes


2009. febr. 6. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mész legközelebb vizsgálatra, elmondod neki, hogy meg vagy vele elégedve és szeretnél nála szülni, és egyszerűen megkérdezed, hogy mennyit kér az általa vezetett szüléseknél.Én így csináltam.
2009. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem írták. Én ugyanígy tettem.
2009. febr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi,és úgy átlagosan mennyit szoktak kérni?
2009. febr. 6. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Én nem járok magánrendelésre, és nem is kérdezem meg mennyit szokott kapni.

Vizsgálatra 3000Ft, szülésnél 50000 ft adunk.

2009. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre most nehéz válaszolni, egy fogadott doki a vizsgálati díj tízszeresét szokta kérni szülésnél, de ez sem így van azért minden dokinál, vannak kivételek.Én mondjuk így voltam, mint te és mi 30000ft-ot adtunk.
2009. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van fogadott orvosom, de nem fogom megkéredezni mennyit kér, adok amennyit adok és amennyit tudok, magánrendelésein rendesen kifizetem a kért 6000 Ft-ot.Szerintem csak mond hogy nála szeretnél szülni és ennyi és akkor döntsd el, ha megtörtént a szülés.Persze csak ha nem mondja magától.29 heteske
2009. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is választottam dokit, a magénrendelésére járok! Előtte tájékozódtam,h milyen rendes, nem is kér pénzt...ahha...tőlünk csak 80 ezret! Illetve az alapár 10szeresét! Mégjó,h ki tudjuk fizetni, de tudnánk másra is költeni...:S
2009. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!