Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismamik, ki mennyit...

28 hetes kismamik, ki mennyit szexel még? Ha nem sokat, hogy bírja a párotok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én még csak 18 hetes vagyok, de mi már most sem sexelünk annyit mint a terhességem előtt. Én benne lennék akár minden nap is vagy 2 naponta, de a párom félti a babát. Az orvos szerint nincs mitől félni, de nem tudom hogyan értessem meg ezt a párommal. Remélem a szülés után 2-3 hónappal már helyre áll nálunk a sex kérdés.

2009. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Szia,

Nagyon nehezen viseli, hogy a napi huncut, 1,5heti egyre redukálódott.:(

Vagy nem tudok feloldódni a napi stresszből, vagy egyszerűen elalszom. Hiába lenne jó, ha megerőszakolna sem bírnék fent maradni, szoktam mondogatni neki, szóval átölelve alszunk, vagyis ő férfias problémákkal szenvedve, ficereg mögöttem.

2009. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 21-hetes vagyok,én állandóan csinálnám,csak félek ne hogy baj legyen.van amikor minden nap-napi 2-szer.Párom nagyon élvezi:-))Elsö két hónap volt gáz,akkor meg nem kívántam.
2009. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

37 hetes vagyok, az elejétől kezdve heti 2 sex megvan. Mostanság kezdett el kicsit félni a párom, nehogy valami gáz legyen, fél hogy kárt tesz bennünk :D.

Mondjuk most már kicsit érdekes a sex nagy hassal, pláne ha közben elkezd ficeregni, s hol felcsúszik hol meg lent van a hasamban :D Fura.

2009. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt igazán változás a terhesség előtt és alatt, de 29 hetesen kórházba kerültem vérzéssel, akkor eltiltottak. Szülés után 4 hetet vártunk. Nehéz volt, de ki kellett bírni, és párom sokat dolgozott, elég fáradt volt esténként. Felnőttként tudtuk, hogy nem lehet, kibírtuk.

De ha nem lett volna baj, akkor végig szeretkeztünk volna.

2009. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy úgy alakult hogy heti kb egyszer, de általában úgy látom férjem bírja jobban mint én, és azzal magyarázza, hogy nem akarja,hogy fél hogy nehogy valami baja legyen a kicsikénknek, én mondjuk benne lennék többször is.De ez a teóriája úgyhogy marad az ekkora mennyiség.28 hetes+5 napos kismama
2009. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az en parom orulten kivan engem...es o is elvarna a heti 2-3 szexet de pl en nem birom nincs turelmem mar(28hetesen meg eleg aktivak voltunk..2naponta)

De mar o is neha mondja hogy fel :) nem akarja megserteni a picikejet:)

38h

Boldog babavarast!

2009. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szia

Én az első 12 hétbe elvoltam tiltva huh éjjel nappal csak az járt az eszembe szenvedtem is aztán mikor már lehetett volna azóta nem kívánom szegény páromon néha megesik a szívem és próbálkozunk de a babó álltalában mindig keresztbe tesz neki mert olyankor csak úgy tombol a hasamba és úgy cseppet se izgi.De nagyon megértő a párom :)

2009. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
jól van látom nem csak nálunk van meg ez a "féltem a kicsikémet" szöveg. én még hivatalos orvosi véleményt is dugtam az orra alá, h a bébinek semmi baja nem lehet, amíg nincs vérzés és nem tiltanak el, lehet :) babó előtti "adag" kissé csökkent, heti 2-3. Most jót mosolygok a kisapukákon :) de aranyosak :) :)
2009. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, párom félti a babát, így most már nincs szex! Legalábbis nekem, mert azért vannak ugye lehetőségek neki. Csak az a bajom,hogy rengeteget jár az agyam rajta, és az álmaim!! de párom hajthatatlan, hogy már nem lehet, nehogy meginduljon tőle a szülés! Most a 29.hét végén vagyunk, kb 25.hétig azért hetente többször is volt hancúr! Jó érzés, hogy így vigyáz ránk!:)
2009. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!