Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az, akinek a napokban miss...

Ki az, akinek a napokban miss ab műtétje lesz? Nekem jövő héten lesz, sajnos volt már egy, tudom milyen, és jó lenne olyanokkal beszélni, akik hasonló helyzetben vannak, hogy mire gondolnak, mik az érzéseik.

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is volt és úgy éreztem ilyen csak velem történik.De sajnos mással is megtörténik és egyre több mindenkinél.Nekem áprilisba volt elöször és nehezen dolgoztuk fel.De augusztusba ismét teherbe estem és akkor megértettem lehet hogy még nem voltam felkészülve.

Jelenleg 26 hetes kismama vagyok és kivánok Neked is több szerencsét.

2009. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nem a napokban lesz, hanem decemberben volt, de még most sem sikerült teljesen feldolgoznom. Első baba volt. Mennyire viselt meg téged az, hogy ez már a második eset? Engem nem is az zavar mostmár, utólag, hogy volt, hanem attól rettegek, hogy lesz még. A férjem nekem rengeteget segített abban, hogy feldolgozzam, úgy-ahogy. Bízik benne, hogy a következő próbálkozás alkalmával is elsőre összejön. Hogy mi volt az oka, nem derült ki, de jó bemesélni magunknak, hogy azért lehetett, mert egyszer csúnyán leestem a székről. Így bízhatunk abban, hogy „csak” ennyi volt a gond, és nem szervi, vagy genetikai baj van velünk. Én például alig vártam, hogy ismét szeretkezhessünk, nekem az sokat segített, megnyugtatott.
2009. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!