Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júliusra kiírt kismamik hogy...

Júliusra kiírt kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mikorra vagytok kiírva? Közérzet? Hol laktok? Tudjátok már a baba nemét?
2011. jan. 31. 21:31
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Juli 14-re, masodik fiucska, koszonom jol vagyok. Kicsit aggodom, mert meg nem erzem mozogni :-( az elso fiamat nagyon koran ereztem. Pedig jo nagy a pocim!

Nalad mikorra esedekes?

2011. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Július 6-ra és én se érzem még:( De én meg későn éreztem a lányomat nagyon. Még nem tudom a nemét,hamarosan kiderül...
2011. jan. 31. 21:42
 3/41 A kérdező kommentje:
Szóval a második babát várom most:)
2011. jan. 31. 21:42
 4/41 anonim ***** válasza:
Én az első babucikámat várom. S még nem érzem a mozgásait. A pocakom növekedik,remélem ő is jól van odabent.Én július 10-re vagyok kiírva. A közérzetem remek, sok az energiám, furcsa boldogság tölt el állandóan. Néha napján azért az érzelmeim még játszadoznak velem, s képes vagyok csak úgy sírdogálni :( Még nem tudjuk ki lakik oda bent, de már izgatottan várjuk. Bajai vagyok.
2011. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én a 4.babát várom júli 12-re vagyok kiírva!Nagyon jól vagyok csak hatalmas a hasam(a páromnak nagyon tetszik)én meg tiszta döbbenet vagyok,hogy mekkora lesz a végére!Most kezdem érezni a mozgását igaz még nagyon "halványan"!Jövő héten megyek dokihoz kíváncsi vagyok megmutatja-e magát!?Fiút érzek...

2011. febr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi júli 12-re vagyunk kiírva és első babánkat várjuk!Jövő héten megyünk uh-ra és már egyeztetek a picikénkkel,hogy mutassa meg ki is Ő valójában!:-)Mikor milyen a közérzetem,van amikor kiugrok a bőrömből a boldogságtól máskor meg rám jön a sírás amin túlesek és utána mintha misem történt volna!Én Dunaharasztin lakom.

2011. febr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én Júli 5re vagyok kiírva.Kedves utolsó te hol fogsz szülni?
2011. febr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Jul. 05-re vagyunk kiírva, első baba, 1 hete érzem bizonytalanul mocorogni :) A pocim ahogy elnézem az ide seltöltött képeket a kicsi kategóriába tartozik, de majd megnő :) 14 hetes UH-on elég határozottan kisfiúnak látszott, még én is láttama kis pöcköt, d e adoki azt mondta, ne vegyük készpénznek, majd holnap megyünk UH-ra, már nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen! ( múlt héten aludt a drágám, így nem tudták megmérni).
2011. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Kedves 08:45-nek!A sote I-ben szülök majd!Te hol fogsz és merről írsz?
2011. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Én júl.10-re vagyok kiírva, most már jól érzem magam, de az elején sokat hánytam. A fáradékonyság aluszékonyság még van. Pocim van egy kicsi, mint aki jóllakott!:-) Jövőhéten remélem megtudjuk, hogy kisfiú vagy kislány. Ami aggaszt, hogy volt vizes fehér folyásom ami egy idelye átment halványsárgába, nem okoz semmi problémát, men ég nem viszket, nincs szaga, nektek hasonló? Sokhelyen olvastam, hogy normális. Még nem mocorog és 12. hetes uh óta nem is láttam, de bízom benne, hogy minden rendben.Kecskemétek szülök majd.
2011. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!