Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogmosási probléma, van megoldás?

Fogmosási probléma, van megoldás?

Figyelt kérdés
Fogmosásnál keserves kínokat állok ki, folyamatosan émelygek, öklenedezek, van hogy hányok is. Nagyon kellemetlen. Már váltottam fogkrémet is, de tökmindegy sajnos. Segítsetek! Van valaki, akinél bevált egy módszer?
2011. febr. 1. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem akkor múlt el ez,amikor az egész émelygős időszak elmúlt,úgy a 12. hétre.addig semmit nem tudtam csinálni
2011. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jaj, ne...
2011. febr. 1. 12:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaj nagyon együtt érzek! Kifejlesztettem a lehető leggyorsabb technikát, talán 20-30 másodperc alatt mostam fogat, borzasztó volt! De a 17. hét körül elmúlt...kitartás!
2011. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz csinálni sajnos. De a fogaid védelmében használj listerinne öblögetőt.
2011. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem múlt el a hányós időszakkal sem. Még most is kínszenvedés a fogmosás, pedig már 31 hetes vagyok. Bármilyen fogkrémet használhatok (Parodontax, Elmex) akkor is vérzik az ínyem, minden fogmosáskor, ehhez még jön az általad emlegetett öklendezés.
2011. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát nem örülök:(

Köszi, hogy írtatok. Használok Listerine-t, de nem ugyanaz az érzés, mint amikor megsikálom a fogaimat. És attól is öklendezek sajnos...

2011. febr. 1. 12:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is hánytam már fogmosás után. Általában öklendezek. Én sietni szoktam vele, meg nem nyúlok nagyon hátra. 15h
2011. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Velem is uez a helyzet. Ami néha beválik, de nem mindig: csak az orromon veszem a levegőt, közben számolok 5-ig, ugyanígy a kilégzés. Vagy próbálok fejben verset mondani, olyat, amiben bizonytalan vagyok, és gondolkodnom kell.

A reggeli fogmosást rendszerint elsietem, nagyon gyorsan és csak elöl mosom meg. Este már nem merem elbliccelni, na többnyire ekkor jönnek a gondok.

2011. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is csak gyorsan és felületesen tudok fogat mosni, nekem az a rossz, hogy a terhesség előtt is sokat öklendeztem fogmosás közben, de akkor legalább nem hánytam.
2011. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ami segített valamicskét: előtte hideg vízzel öblögetek párat, és a lehető legíztelenebb fogkrémet használom, nagyon gyorsan :) Köszönöm az együttérzést!
2011. febr. 3. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!