Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi cumit érdemes venni a...

Mennyi cumit érdemes venni a születendő babának? Melyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Játszócumiból egyet (de annyi van is a felicitas ajándékcsomiban), pl mam újszülött.


Üvegből is bőven elég/sok előre egy, mivel ha cicizni fog, akkor sokáig egy sem kell, maximum, ha valahova el kell menned, és más eteti meg lefejt tejből.

2011. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja, az üveg: tommee tippie, vagy mam. :)
2011. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Jól irta az első v. kapni fogsz cumit ha kiváltod a felicitas csomagot.


Cumisüveg: mam ultiventet ajánlom.

2011. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hú ez nagyon változó. minden gyereknek vagy szülönek más jön be.

Nekünk cumi is meg cumis üvegböl is Aventes van.

Nem akartam elöször semmit, de beruháztam egy aventes kezdö szettre. (cumi+ 4 üveg) a korházban NUK-os cumit kapott így egyböl vettünk NUK-t az elsö pár hónapban mindegy melyiket adtuk mindegyiket elfogadta. majd 3 hós korától csak az aventest és most 4 hósan a 3 aventesböl is csak a narancssárga kell neki.

cumisüvegböl sokat kipróbáltunk, de nekünk mindegyikböl folyott, vagy a szájába vagy mellett. egyedül az aventes lett jó.

az aventest azért is szeretem mert ha a tetejét rárakom nem folyik belöle a cumin keresztül, így a táskában eldölhet. pl a többi egyik sem zár így.

az avent 1-es pl egyáltalán nem csöpög, csak akkor jön belöle ha szívja. a 2-esböl egy ici picit csöpög csak.


pl nekünk a MAM-osból folyik mindenhol. a NUk-os is folyik megállás nélkül.


de hallottam az Aventesröl is ezt, mások szidják, nekünk meg csak ez jött be. ezért mondom, hogy tök mindegy, talán hogy cici formája legyen a cumi résznek.

2011. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem a Felicitas csomagban nagy méretű cumi volt,az újszülöttem csak fuldoklott tőle.Szerintem vegyél egy mam 0-2 hónapos korig adhatót,szilikont.Játszóból elég is,mert lehet hogy nem fogja szeretni,de ha minden kötél szakad és éjkszaka már nincs más megoldás azért legyen egy otthon.

Etető cumiból pedig egy darab elég.Én az Aventet ajánlom.BPA mentes,125 mlest,amit egyes szilikon cumifejjel árulnak.Teának,víznek.Ha tápszeres lesz,az úgyis utólag derül ki és akkor apa tud venni többet is.Vagy rendelni is lehet pl. a Brendonból.Azt házhoz viszik.

2011. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Első babánknál a Felicitas csomagban található MAM cumit próbáltuk ki. Ez annyira bevált, hogy ezt használtuk másfél éves koráig (akkor leszokott). Egy mindig volt tartalékban.
2011. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nekünk két cumink volt(és jó is volt mert egyet sose találtunk:-)

Szerintem csak arra figyelj hogy latexos,vagy szilikont veszel akkor később is olyat vegyél mert álltalában ha megszokik egy fajtát nem vállt át.Cumisüvegről annyit tényleg melyik babának mi jön be.Mi Nukosat vettünk állandóan félre nyelt beőle.ezért vettünk Aventosat.De tesómnak meg jó volt a Nukosunk(3 hónappal később szült mint én és neki adtuk)De semmiből ne vásárolj be sokat.

2011. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Etetőcumi nem kellett, mert cicizett a manó. De arra emlékszem, hogy volt neki egy kék kicsi műanyag MAM cumisüvegje, amiből néha teázott - talán 2-3 hétig, utána már csak pohárból, kanálból kapott.

2011. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mégsem utolsó vagyok, hanem előtti :-)
2011. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ami a csomagban van mam játszócumi, állítólag nagyon szuper és szeretik is a babák! De(!) nem igazán lehet kapni ilyet. Tehát, ha tönkre megy, nem tudod pótolni a babád kedvencét.


Nem tudom mennyire igaz, nekem a bababoltban mondták, ahol kiváltottam a csomagot.

2011. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!