Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 pozi teszt, halvány de...

5 pozi teszt, halvány de egyértelmű, uh-on 6+? Hetesen semmi. Miért?

Figyelt kérdés
Rendszeres ciklusom van 28-30 naposak. Most kb. 3 hét csúszásnál tartok (u.m.: dec.18).Egy hete, és ma is voltam dokinál de csak egyre vastagodó méhnyálkahártyát látott amire azt mondta, hogy 1-2 nap és valószínű megjön. Holnap megyek vérvételre a biztonság kedvéért. 37 éves vagyok, 18 évesen volt egy abortuszom, 15 éve nem védekezem és nem is estem teherbe. Tavaly volt egy hasonló esetem: több pozi teszt, uh.-on semmi, de kb. a 6. hét tájékán megjött (elvetéltem?). A mai vizsgálat után csináltam egy tesztet, és halványabban jött ki a csík mint egy hete.
2011. febr. 3. 18:46
 1/7 anonim válasza:
Ezt célszerű lett volna az orvossal megbeszélned, de valószínű más oka van a pozitív tesztnek, valószínű ezért is volt csak halvány. valami a hormonjaiddal lehet. Amennyiben elvetéltél volna, azt az orvos is meg tudta volna mondani, utólag is, mert hegesedés szokott lenni, illetve napokra ledöntött volna a lábadról. És most sem azt mondta volna, hogy hamarosan meg fog jönni, hanem hogy veszélyeztetett terhes vagy.
2011. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az orvosom, gondolom csak a hcg vizsgálat után akar biztosat mondani, itt a kérdésem inkább az, hogy miért van több pozi teszt terhesség nélkül.
2011. febr. 3. 19:22
 3/7 anonim válasza:

[link]

Amennyire én tudom lehet akár álterhesség, vagy mirigyproblémából fakadó hormonháztartási probléma. Gondolom az orvos azért küldött el vizsgálatra, hogy megtudja mi az oka.

2011. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem lat semmit es mar halvanyodik a csik akkor valoszinuleg korai vetelesed volt. nem artana egy alapos kivizsgalas.
2011. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de soha nem akartam görcsösen gyereket. Ezért nem vizsgáltattam ki magam, hogy eddig miért nem jött össze. És ez az igazán bosszantó! Ez nem lett volna, én sem kezdenék el reménykedni.
2011. febr. 3. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egyszer ilyen esetem. Tesztek pozitívak, nem jött meg, a doki mégsem látott semmit. 1 hét múlva vissza, még mindig semmi. Vérvizsgálat, szervezetemben HCG, de UH-n semmi nyoma babának. Újabb HCG, hogy növekszik-e a szám, de akkor elindult lefelé. Az utolsó vérvétel után 1 hétre meg is jött. A mai napig nem volt ilyenem, és nem is tudom mi történt. Szorítok, hogy előbb-utóbb babás legyél!


2 fiú anyukája

2011. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez biokemiai terheseg,elindult valami de felszivodott,nekem tobbszor volt ilyen.napokon belul meg fog jonni.
2011. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!