Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Ti így az áldott...

Kismamák, Ti így az áldott állapotban is szőrtelenítetek odalent?

Figyelt kérdés
:) Bocsi a kérdésért, csak érdekel... Én szőrtelenítek, de egyre nehezebb megoldani :):P
2011. febr. 3. 19:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én sajnos a gyantától nagyon kipörsögök... Olyankor az rettentő csúnya... Viszont borotválkozás után jó vastagon bekenem magam testápolóval, és akkor semmi pörösgés. Illetve, mivel én legtöbbször az egészet leszedem, a borotva a leggyorsabb megoldás... :)
2011. febr. 3. 21:38
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Én leborotválom teljesen. Most vagyok 36 hetes, de már egyre nehezebb megoldani,viszont megéri a "szenvedést", mert így érzem jól magam, számomra így higiénikus.
2011. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát én egyik terhességemnél sem szenvedtem,pedig iszonyat nagy hasam volt/van.

Egy tükör segítségével simán le tudtam/tudom borotválni.

2011. febr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én kozmetikushoz járok gyantáztatni, 10 perc alatt teljesen gyönyörűen leszedi, nagyon óvatos és figyelmes (mivel elég szégyenlős vagyok), mindig húzogatja a bugyit jobbra-balra :-)

A boltban kaphatókra én is allergiás vagyok, ezért (is) csináltatom a kozmetikussal.

Gyantázás után különben szerintem mindenki piros pöttyös lesz, ami pár óra múlva elmúlik.

Én utálom a borotvát, után erős, szúrós szőr nő...brrr. a hideg kiráz tőle. A gyanta előnye szerintem, hogy egyre ritkább és ritkább lesz tőle a szőr és puhán nő, nem zavaró. Én 2-3 hetente járok leszedetni.

De persze ez csak az én véleményem :-)

2011. febr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak érzésből csinálom, nem látok semmit, de jól szokott sikerülni!
2011. febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem a Párom magától felajánlotta, hogy szóljak, ha nehezen boldogulok, szívesen segít. :)
2011. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Végig szőrtelenítettem, nem volt túl nagy a pocakom, úgyhogy nem volt nehéz.
2011. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!