Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22-hetes kismama vagyok....

22-hetes kismama vagyok. Megérezném ha nem élne a babám? Milyen tünetem lenne? Utobbi pár napban nemigazán érzem.

Figyelt kérdés
NAGYON AGGODOM:
2009. febr. 10. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én huszonegy hetesen éreztem először, majd sokáig semmi.Most három hónapos a gyerek.
2009. febr. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig esténként mindig rugdosott.most nem:-(
2009. febr. 10. 07:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi!!! Nekem is volt ilyen, hogy alig-alig éreztem, aztán beindult. Pont abban az időszakban vagy, amikor még akkora helye van mocorogni, hogy sokszor meg sem érzed. Eltelik pár hét és már nem fogod tudni nem észrevenni :)) Én most 25 hetes vagyok és még most is van olyan, hogy egyik nap szinte egész nap aktív, aztán másnap alig, majd a köv. nap ismét érzem egész nap.

Próbálj lefekedni úgy, hogy a hátad félig ülő helyzetben legyen, egyél vmi édességet, igyál rá, nekem ilyenkor rögtön megmozdul.

Ha nagyon nem akar és nagyon aggódsz, akkor nézesd meg vagy az orvosoddal vagy a védőnővel.

Minden jót, boldog babavárást!

2009. febr. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi igyál egy pohár kolát és egyél csokit feküdj hanyat tedd a kezed a hasadra szerintem meg fog mozdulni!Egyébként azt mondják éjjel a legaktivabb a babó!
2009. febr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia én is 22hetes vagyok.Múlt héten én is bepánikoltam egy kicsit,nekem is alig akart mocorogni.Most pedig úgy beindult,hogy nem igaz.Tegnap már éjszaka is fölébresztett,és most is egyfolytába rugdalózik,úgyhogy nyugodj meg.Azt mondják a frontokat is megérzik,és akkor nem mozognak annytit.Jó babavárást!
2009. febr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, én most 25 hetes vagyok! És még nekem is van úgy hogy nem érzem! Persze akkor egy kicsit beparázok én is de nem kell!!!!

Minnél jobban aggódsz annál jobban érzi Ő is , és inkább nem "háborgat" téged! Nyugodj meg, és érezni fogod!

Meg "koppogj" be hozzá! Jelezni fog hogy ott van!


És igazuk van az előttem szólóknak is, hogy olyan sok helye van még 22 hetesen a babának, hogy azt nem is gondolnánk!


Mondom 25 hetesen sokszor azt sem tudom hogy feküdhet, hiszen egyik pillanatban itt, a másikban ott, később meg teljesen máshol érzem a mocorgást! Ez azért van, mert bőven van hely neki lubickolni!!!!


Boldog babavárást! 25 hetes kismama!

2009. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bejelentkezett nemrég a drágám:-)))Legalább tudom jól van:-)))
2009. febr. 10. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!