Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem érzek reggelente...

Ha nem érzek reggelente rosszullétet az utalhat esetleges jövőbeni vetélésre?

Figyelt kérdés

Mai nap léptem a 6.hét első napjába és teljesen jól érzem magam, semmi reggeli rosszullét, semmi émekygés.

Lehet, hogy a szervezetem a későbbiekben kilöki a kisbabámat?


2009. febr. 10. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a 6. héten még abszolút nem éreztem rosszullétet. Két tünetem volt, az állandó éhség és a mellfeszülés és növés.

Nem kell izgulni. Van aki szerencsés és semmilyen kellemetlen tünete nem lesz. Nekem később jött a 8. hét körül, de a sógornőmnek a terhessége alatt az enyhe szédülésen kívül semmilyen tünete nem volt!

24 hetes kismami

2009. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. ELső baba lesz és azt hiszem egy kicsit túlizgulom a dolgokat. Mellfeszülés nálam is van, de azontúl semmi. 2 hét múlva megyek doktor bácsihoz, remélem akkor majd egy kicsit megnyugszom:-)
2009. febr. 10. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. héten kezdődött, aztán 1 hét után elmúlt. Gondoltam, megúszom, de nem, a 8. héten visszatért, és inkább délutáni rosszullétnek nevezném, mint reggelinek. :)

Ezen nem lehet kiigazodni.

Nem mindegy, hogy kinek, milyen mértékben emelkedik a hcg-je, hozzá tud-e szokni, vagy hirtelen ugrik meg, és nem mindenkit visel meg a hormonváltozás sem önmagában.

Még lehetsz rosszul, persze, van még időd. :)

A cicifájás jó jel, engem mindig az bíztatott, és bíztat ma is, hogy biztos rendben van minden odabent a pocakban.

Boldog babavárást!

9 hetes kismama

2009. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vetélésre leginkább a barnázás utalhat, vagy ha mértek hcg-t vérből, annak a mennyisége. Egyébként a tünetek olyanok, mint az időjárás....

2. voltam

2009. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!