Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nagyon ciki, ha...

Szerintetek nagyon ciki, ha kórházon belül (nagy klinika) váltok orvost?

Figyelt kérdés

A fogadott dokim, akinek évekig fizettem, mint a kisangyal, cserben hagyott szüléskor.

Az ügyeletes vezette a sürgősségi császárt, vele maximálisan meg voltam elégedve. Hozzá szeretnék menni, ha újra babát várok, de nem tudom, ez mennyire "illetlen".


2011. febr. 12. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem illetlen. Hogyha cserbenhagyott (nem ment be?), nem érdemli meg a bizalmad. De én a helyedben ezt el is mondanám neki.
2011. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Begyulladt az epehólyagom, emiatt a baba fertőzést kapott, ezért kellett SOS műteni.


Felhívták a dokimat, aki közölte, neki most agorafóbiája van, nem tud bejönni. Utána már jött dolgozni amíg bent feküdtem, de eszébe sem jutott, hogy rám nyissa az ajtót.


Pedig előtte jóban voltunk, 4 évig jártam hozzá.

2011. febr. 12. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Én elégedetlen voltam az orvosommal a terhességem elején - tojt a fejemre, amikor szükség lett volna rá -, és váltottam. Szerintem a régi orvosomnak fel sem tűnt, hogy veszített egy beteget, az új meg nem nagyon faggatózott, nincs ebben semmi. Ha elégedetlen vagy, akkor válts, a saját és a babád érdekében!
2011. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Én a terhességem elején váltottam egyszer, majd a szülésre nem jött be az új dokim, úgyhogy az ügyeletesnél szültem. Azóta hozzá járok.
2011. febr. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Eleinte úgy gondoltam, nagyon kínos lenne összefutni pocakosan a régi dokimmal, de maradt neki éppen elég privát páciense, nem pont én hányzom neki.

2011. febr. 13. 11:50
 6/8 A kérdező kommentje:
... hiányzom ...
2011. febr. 13. 11:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az első!!!És persze a születendő babád. Az orvosok vannak értünk, nem mi értük.Ha már amúgy is ilyen hülye helyzet van ebben az országban szülés terén,az anyagiakról nem is beszélve,nehogy még te érezd magad kellemetlenül!!!
2011. febr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is eldöntöttem, hogy váltani fogok, de még 2x kell mennem hozzá így maradok.

De szerintem se aggódj, ha ilyen gerinctelen észre sem fogja venni, de ha igen akkor mond, hogy nem szeretnéd, ha baj van neki újra fóbiája lenne.

A fontos, hogy te biztonságban legyél és a baba.

2011. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!