Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. hétben járok,2napja...

31. hétben járok,2napja rettentő fáradt aluszékony vagyok, szinte egész nap tudnék aludni, néha elgyengülök és megszédülök, még a sétát sem merem bevállalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
..a baba viszont aktív,néha befeszít,ha teszek-veszek.Mitől lehet ez a hirtelen válltozás?Eddig jól voltam tele energiával.
2009. febr. 11. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet az időjárástól is,elég változékony.Szerintem pihenj 1-2 napot vagy amennyi jól esik,töltekezz fel.
2009. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is dormans állapotban vagyok kb a 33. hettol. az egy dolog, hogy hamar fáradok, de volt, hogy vegigaludtam egy napot!

allitolag a szervezet akarja igy, mert utana ugyse fogunk aludni. nekem pár hetig tartott ez az allapot, aztan normalizalodott, most is lefekszem egy ket orat aludni napkozben, de mar nem akarom vegigaludni az egesz napot.

neked is be fog állni, ne aggódj! teljesen normális.

ha tudsz aludni, akkor hasznald ki, mert utana nem sokat fogunk tudni!!!

2009. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!