Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem vették észre? Szerdán...

Nem vették észre? Szerdán voltam abortuszon, mert meghalt bennem a baba.

Figyelt kérdés
Októberbe volt utoljára menszeszem, elmentem dokihoz, dec.22-én ultrahangon azt mondták nem vagyok az. Most meg kiderült hogy 11 hetes voltam. Dec.30-án elkezdtek verlem gyógyszert szedetni hogy majd attól megjön. Hát akkor már terhes voltam. Ettől meghalhatott a babám? Nagyon szerettem volna. Létezik hogy ekkorát tévednek a 21. századba az orvosok?
2011. febr. 13. 11:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ritkán előfordul ilyen mérési hiba, a laborban is emberek dolgoznak.
2011. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos vannak olyan orvosok,kórházi dolgozók akik nem kötelességtudatból dolgoznak.Olvastam olyat is,hogy a baba nyakán 2x volt áttekeredve a köldökzsinór és U.H-on nem vette észre az orvos,a szerencse az volt hogy a kismama 3 héttel a kiírt időpont előtt szült meg,különben lehet nem élve született volna meg a baba.Elfelejtették kivenni a placentát,majdnem elvérzett a kismama,hihetetlen dolgok ezek számomra...Amit te is írtál,szörnyű dolog,valószínű a laborosok keverték el az eredményedet.Helyileg hol történt ez az eset?Én a 4. héttől tudtam hogy terhes vagyok,megéreztem,vettem 3 tesztet,és mind pozitív lett.Egy hete voltam orvosnál,megállapította hogy nagyon fiatal terhesség,szerdán megyek az első ultrahangra.Esztergomban szeretnék szülni,ha van aki ott szült meg,mit tapasztaltatok,orvosokkal kapcsolatban is?
2011. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Nem etem.

Ha decemberben voltal Uh ami negativ volt,sot a vereremenyed is negativ volt akkor hogy lehettel terhes?

Azert az eleg durva ha ekkorat tevednek,raadasul 2*.


Tenyleg fontos hogy milyen gyogyszert kaptal.


mikor volt oktoberben a menzid?

2011. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
53%

Dokim mondta, hogy valamelyik páciensénél a vérvizsgálat SEM mutatta ki a babát, de UH-n lehetett már látni a 10 hetes embriót. Kötelessége lett volna UH-t is csinálni! Biztos, ami biztos alapon ránézhetett volna UH-val, pláne ha pozitív volt a teszted! Igaz, a babácskádat sajnos nem hozza vissza, de azért jogi útra terelném a dolgot, hogy máskor jobban odafigyeljen!

Annyira sajnálom! :(

2011. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
4%

utolso.

hol irja hogy pozitiv volt a tesztje?

2011. febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
tegnap előtt 11:57-es kommentbe írja!
2011. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
55%

Ez nagyon durva. Nagyon sajnálom. Sztem a doki a hibás, ha ilyet nem vesz észre.

Ismerős helyzet, 3 éve az első babámnál hasonló volt a helyzet, nem jött meg, pozi teszt, elmentem orvoshoz, de nem látott semmit. Azt mondta, szerinte nem vagyok terhes, de várjak még 2 hetet, és ha addig nem jön meg, akkor ír fel norculatot, attól majd megjön. CSináltam új tesztet, az is pozitív lett. Én nem mertem elkedzeni a gyógyszert, mert éreztem hogy terhes vagyok, pedig akkor még nem volt tünetem. Amikor ezután visszamentem, már szépen látszott a baba.

Ja és azóta új dokim van.

Ha norculotot kaptál attól sajnos elmehet a baba, én úgy tudom.

2011. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
És sztem azért írta a papírra, hogy negatív a teszt, hogy ne lehessen őt "elővenni" így olyan, mintha csak a mensi késés miatt mentél volna. Bár akkor is minimum egy uh vagy vérvétel
2011. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nagyon jó orvos, mondhatom. Sajnálom. :(

Három vetélésemről nincs papír. A tesztjeim pozitívak voltak, az egyik uh-n csak ...valaminek látszó képlet-ként szerepel a papíron. Jól bebiztosítják magukat modhatom. :(

2011. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ha már elhal a baba akkor negatív a teszt.
2011. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!