Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem vették észre? Szerdán...

Nem vették észre? Szerdán voltam abortuszon, mert meghalt bennem a baba.

Figyelt kérdés
Októberbe volt utoljára menszeszem, elmentem dokihoz, dec.22-én ultrahangon azt mondták nem vagyok az. Most meg kiderült hogy 11 hetes voltam. Dec.30-án elkezdtek verlem gyógyszert szedetni hogy majd attól megjön. Hát akkor már terhes voltam. Ettől meghalhatott a babám? Nagyon szerettem volna. Létezik hogy ekkorát tévednek a 21. századba az orvosok?
2011. febr. 13. 11:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
hát én azért nehezen hiszem el, hogy 11 hetes terhességet nem vesznek észre. Hiszen akkor már (jó a 12. héten) tarkóredőt mérnek és mozog a baba, van szívhangja.
2011. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
De akkor még nem volt 11 hetes, amikor uh volt.
2011. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Kicsike utánaszámolással,ki lehet számítani hogy decemberbe hány hetes voltam.terhes voltam már az biztos,de nem kötelező elhinni.nem írnám le ha nem lenne igaz!
2011. febr. 15. 18:21
 24/29 anonim ***** válasza:
Milyen gyogyszert szedtel?mit irt ki a dokid?
2011. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
A JANGE fogamzásgátló tablettát kaptam.
2011. febr. 15. 19:09
 26/29 anonim ***** válasza:

Sima fog.gátlótól nem halt volna meg a babád! Saját történetemet előzőleg már megírtam, lehet hogy valahogy átfutottál rajta... Én 2 hónapig szedtem folyamatosan,mert nem tudtam, hogy terhes vagyok! A lányom 2,5 éves, makk egészséges.

Nagyon sajnálom, hogy ez történt, de hidd el, nem a tablettától volt.

2011. febr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy e miatt halt meg a babad,valami mas oka lehetett.Elolvastam mit tartalmaz es egyik osszetevo sem olyan amitol a baba meghalhatott volna.

Sajnalom hogy ez tortent.

2011. febr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Egyre több olyan esetet olvasok itt is és más fórumokon is, ahol az orvosok hibáznak. Ezért én arra az elhatározásra jutottam 21 évesen, hogy ha elérkezek abba az időszakba, amikor bármiféle babatervezési projektbe belekezdek, ráköltöm azt a szüleim által félretett kis pénzt a magánorvosokra. Azok talán megbízhatóbbak. :/
2011. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Megértem a zavarodottságod, és a kételyeidet, de hidd el , ettől a gyógyszertől nem halt el a babád, ha nem szeded is bekövetkezett volna! Arra, hogy ki mikor nézte el ezt a terhességet természetesen nem tudok válaszolni, de talán pici megnyugvást ad, hogy nem a gyóygszeren múlt!
2011. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!