Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes t. vagyok. A hasi...

6 hetes t. vagyok. A hasi görcsöléseken illetve a mellnövekedésen kívül, semmilyen más problémát nem tapasztalok a terhességem alatt. Vannak-e hozzám hasonló kismamák? Ha igen, megírnátok, nektek milyen tapasztalataitok vannak és hány hetesek vagyok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki :) Sokan vannak és voltak is hasonló helyzetben. én pl. 4 terhességet "csináltam" végig tünetek nélkül. Nekem az első hetekben is az egyetlen "tünet2 az állandó aludhatnék volt. Sem émelygés, se hasszurka, semmi, amiket itt sokan észlelnek. Ez is teljesen normális, nem kell aggódnod. A baba jóléte nem a tüneteken múlik :) Így legalább tudod élvezni az első heteket is. Gratulálok!
2011. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Én is gratulálok neked a gyerkőcökhöz!

2011. febr. 13. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

13 hetes vagyok, és eddig a mellnövekedésen és fáradékonyságon kívül nem sok bajom volt!


Vérnyomásommal vannak bajok!

2011. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál. Akkor megnyugodtam, hogy nincs semmi különösebb baj. Nekem furcsa, hogy szinte semmi bajom, a közvetlen környezetemben azonban mindenki kikészült a terhesség alatt...:)

Ezek szerint nagyon rendes babáink vannak..:)))

2011. febr. 14. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!