Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismama vagyok....

38 hetes kismama vagyok. Második terhességem?

Figyelt kérdés
Délután négy óta görcsölök,de rendszertelenül:10,5,7 percenként.Azt érzem,hogy ha jósló fájás is,akkor is jó erős.Azt vettem észre,van amelyiknél már fújtatok,zavar minden,feszült vagyok,ha sétálgatok,nem múlik el.Első szülésemet indították,nem tudom mikor mennyek be a korházba.Ha fáj,rendesen feszül az egész hasam, méhem,derekemban a csontom,mindenem.Csak szabályos 5 percesekkel kell bemenni?Köszi a válaszokat!
2011. febr. 13. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább menj be feleslegesen, minthogy túl késön, és esetleg baja legyen a babának vagy neked. Ha megoldható, akkor indulj!
2011. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Ha a víztől se múlik akkor lehet készíteni a pakkot...

Én saját tapasztalatból nem várnák az 5 percesekre...rendszertelenek voltak a fájásaim,de mind 10 percen belül,egész este ez ment,reggelre szintén rendszertelen fájások csak már erősebbek,hát nem vártunk az 5 percesekre stb hanem bementünk 3 ujjnyi voltam burokrepesztés 10 perc 4 ujjnyi,a fájások még mindig enyhék és rendszertelenek így kaptam aztán az oxitocint infúzióba,injekcióba mire délután 2-re végre meglett a lányom úgy,hogy erős,de rendszertelen fájásaim voltak és a tolófájások se igazán akartam jönni. 2. babával én tuti nem várnák az 5 perces fájásokra kivéve ha nagyon közel a kórház.

2011. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Éjjel egykor bementünk a korházba,és reggel fél hatra meg is lett a kislányom.POnt 14.-én.
2011. febr. 20. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok a Valentin-napi ajándékhoz!
2011. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2011. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!