Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el először...

Mikor kezdtetek el először kismamanadrágot hordani?

Figyelt kérdés
Igaz még csak 6 hetes vagyok de a puffadástól elég nagy lesz a hasam és nem jönnek rám a nadrágok vagy ami jó az nagyon szorít(csak 1 van ami kényelmes). Szerintetek vehetek egyet? Vagy még ne? Végül is később úgyis jól fog jönni.
2009. febr. 11. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy emlékszem, hogy 26 hetesen. Addig kismama övet használtam úgy nem kell begombolni a nadrágot. Utána már sajnos kihíztam a régi nadrágjaimat.
2009. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Én is így voltam 6 hetesen és onnantól kezdve hordok kismamanadrágot. Nem voltak kényelmesek a régi nacik. Bár én akkor kaptam 2-t, abból egyet jelenleg is tudok hordani. A másik farmer és nem kényelmes már. A farmerok csalósak! Azóta egyet még vettem. Ha veszel, akkor érdemes olyat, ami tényleg sokáig jó. Teszteld. Ha leülsz benne, ne nyomja a pocid, és ha bele rakod a hasad elé a két kezed és kifelé tolod a nadrágot. Úgy láthatod, hogy mennyire tágul. Azért le ne essen rólad! :) Minden jót!

24 hetes kismami

2009. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Én 21 hetesen kezdtem el kismamanadrágot hordani. De a barátnőm például már a 6. héttől kezdett el. Szerintem ha már kényelmetlen, akkor szerezz be egyet. Az már most is és később is jó kell, hogy legyen.
2009. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Én is valamikor az 5-6 hónap körül kezdtem venni nadrágot,igaz nekem nem volt kimondottan kismamanacim.Mivel nyár volt,elég volt egy vastag pamutos(hasonló mint a kismama nadrág-de nem akként árulták)derekú lenvászon naci,na meg a cicanadrágok.

Most vehetsz egy olcsóbb 1 mérettel nagyobb nadrágot,még nem álla úgy rajtad a terhesnadrág-de te tudod.

2009. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Én 36 hetesen kezdtem el hordani. Alapjába véve 29es nadrágot hordok, de mindig 2 számmal naygobbat vettem. Igy engem nem szoritott, kényelmes volt. Csak most kezdtem el hordani kismami nadrágot. 37 heteske
2009. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Mindenképpen kényelmes nacikat hordj,mert a szűk nadrágok gonodt okozhatnak...védőnőm szerint vetélést is... és ha "puffad"a pocid akkor keresgélj csak vmi klassz kényelmeset. Boldog babavárást:D 26 hetes pocis
2009. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Én már elég korán elkezdtem hordani, mert nagyon zavart a nadrág és minden ami a hasamat nyomta. Az olyan gatyáimat hordtam, ami nem volt gombos vagy cippzáras és nem piszkálta a hasamat. Aztán vettem kismamagatyát olyat, aminek a dereka visszahajtható volt és nem egyértelműen kismamás ezeket terhesség után is hordhatom. Én nyáron estem teherbe és ősszel már nekem is kellettek a rendes gumival állítható nadrágok.
2009. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

A 21.36-osnak üzenem, hogy rajtam sem úgy állt a kismamanaci, mint tehénen a gatya! Lehet olyat is venni, ami normálisan áll a kissebb pocin és a nagyobban is!!!

Amúgy meg én nem látom értelmét, hogy egy számmal nagyobb nacit vegyen és lehet 2 hét múlva az sem kényelmes! És lehet hogy a szülés után az eredeti súlya visszajön és dobhatja ki!

A 24 hetes kismami

2009. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Szia

En is igy voltam ahogyan Te,szerintem nyugodtan vegyel,de nekem amit az elejen vettem nem volt am jo ram csak max a 30 hetig,de En eleg sokat is hiztam,es nagyon vizes voltam.

Nagyon boldog babavarast kivanok

2009. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Aranyosak vagytok! Igyekszek olyat venni ami kényelmes (nem feltétlenül kismamanacit) de ha látok valami jót jó áron akkor lehet nem hagyom ki!

Sok boldogságot Nektek!!!! :)

2009. febr. 11. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!