Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el először...

Mikor kezdtetek el először kismamanadrágot hordani?

Figyelt kérdés
Igaz még csak 6 hetes vagyok de a puffadástól elég nagy lesz a hasam és nem jönnek rám a nadrágok vagy ami jó az nagyon szorít(csak 1 van ami kényelmes). Szerintetek vehetek egyet? Vagy még ne? Végül is később úgyis jól fog jönni.
2009. febr. 11. 21:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Én akkor kezdtem hordani kismama nacit amikor kezdett nőni a hasam.Olyan 18 hetesen úgy emlékszem. Én kaptam ilyen nadrágot eleinte elég nagy volt rám de mostanra éppenhogy jó. Ha hamarosan szeretnél venni akkor jó tanácsként mondom, hogy nem árt kicsit nagyobbat venni. És eleinte nagyon kényelmes melegítő alsókat vettem aminek a dereka megkötős, némelyikből könnyen ki lehet húzni a gumit ha van benne. Boldog babavárást! 36hetes kismama
2009. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó tanácsot!!!! :)
2009. febr. 11. 21:43
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél! Nekem sem voltak kényelmesek a nadrágaim, pedig fogytam is 3 kilót!Vegyél nyugodtan, én a 2 hónap végén vettem, mert már tényleg nem bírtam az állandó szorítást!:)
2009. febr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szia!en 21hetesen vettem az elsö kismamanadrägom,vagyis 3db-ot.1farmert,es tavaszi-nyäri 3/4-eset,mert ugye nyärba nyulik a terhessegem.amugy hasznältak,ugyhogy olcson hozzä jutottam.a farmer meg egy kicsit nagy,de majd jo lesz! :)boldog babaväräst!22heteskm
2009. febr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!