Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől kezdtetek el...

Hányadik héttől kezdtetek el kismamanadrágot hordani?

Figyelt kérdés

Légyszi azt is írjátok oda, hogy hányadik babátokat vártátok akkor, mert gondolom aki már nem az elsőt várja, annak előbb el kezd nőni a pocakja.

Nekem az első babám, és már van olyan nadrágom amelyik nem kényelmes, ha begombolom.

17 km


2009. nov. 11. 19:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én most a hétvégén vettem meg az első kismama nadrágomat.Eléggé telt vagyok,igy hamar kényelmetlenek lettek a farmerok,úgy voltam vele ha jó lesz a 12.heti uhm akkor megveszem.Hál istennek megvettük:-))Amúgy nagyon szeretem ,fekete kantáros nagyon csini,és nagyon jó árban is volt.13hetes km
2009. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja és első babám:-)
2009. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
az 1.babával nem vettem,hiszen szinte a 7.hónapig alig híztam,viszont a szülés után hasamon maradt felesleg(össz.4-5kiló) így most egy évvel a szülés után,12+2naposan már javában kismama farmert hordok.olyan 8-9héttől.
2009. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt hiszem lassan nekem is el kell kezdenem nézelődni a kismamanacik között.

2009. nov. 11. 20:35
 5/16 anonim ***** válasza:
Első baba és a 10. héttől, pedig fogytam 7 kg-ot. A hasamnak kényelmetlen volt a régi nadrágom.
2009. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Második baba, és a 17. héttől hordom a kismamisnadrágaimat, az első babával hamarabb hordtam(15. hét körül), mert többet ettem, jobban híztam, most kevésbé, de a pocak most igencsak elkezdett kerekedni :):):)

20 hkm

2009. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem már a 12.héttől kényelmetlenek voltak a nadrágjaim és szoknyáim.Már akkor nagy pocim volt.Én a kinaiba vettem nemrég nadrágot.3800 ft volt és nagyon jó.Kényelmes.Nem kifejezetten kismamanadrág.Kord és passzés a dereka és utána is tudom majd hordani.34 km
2009. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10 héttől nem fértem a farmerbe 1 centi hijja volt a dolognak, akkor csak melegítőket hordtam (nem hízás miatt) és 14 héttől már kismama nadrágokat. Behúzott hassal rohadt kényelmetlenek voltak a nadrágok.
2009. nov. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok, kb. 2-3 hete hordok kismamanadrágot, de azt is csak 1-2 alkalommal egy héten. Van egy nacim, ami bő volt a terhesség előtt, az még jó lesz 1-2 hétig, utána váltok rendesen kismamanacira.
2009. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

1 babás, kis pocis

2009. nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!