Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az közületek, akinek több...

Ki az közületek, akinek több vetélése után egészséges kisbabája született és mennyit várt rá a vetélések után?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem a fiam születése előtt volt két vetélésem (5 és 9 hetesen). Megszületett a fiam, 3300g,egészségesen 2001 februárjában. Az első vetélésem 1998 aug.-ban volt, a második 1999 nov.-ben. Utána megint volt két vetélésem(6, 10, hetesen),öt hét múlva fog megszületni a kislányom. Nálam viszont kiderült, hogy genetikai rendellenességem van. Az örökítő DNS-emnek az egyik oldala hibás, így ha a megfogant embrió a rosszat kapja, akkor sajnos elvetélek, ha a jót nem lesz baj.Tehát 50-50%, Viszont a hat terhességből kettő sikerült.

Remélem tudtam segíteni, bocs, hogy ilyen hosszúra sikerült, de ennél rövidebben nem tudtam leírni. Érdemes többszöri vetélés után az apukát és az anyukát is kivizsgálni, illetve genetikai tanácsadásra elmenni.

Minden jót kívánok neked. 35 hetes kismama.

2009. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia nekem az első kislányunk mikor 9 hós volt volt egy vetélésem spontán és az utána levő hónapban már meg is fogant a kistesó aki meg is született nem lett semmi gond, de utána amikor ő 10 hós volt jelentkezett az újabb kistesó ő 5 hetesen halt el 2007 dec 18.-án műtöttek,aztán áprilisban ismét poz lett a teszt de sajna őt is elvesztettük ő is 5 hetes volt és vele 2008 máj. 8.-án műtöttek, a mostani babánk novemberben fogant és jelenleg 12 hetes vagyok vele én most már bízok benne hgoy nem lesz semmi gond.


a mostani babára sokat vártunk minden hónap idegeskedéssel telt, mindig néztem a naptárat meg a méhszáájamat hogy mikor lehet peteérés, aztán októberben már nem érdekelt és nem is foglakoztam vele hogy most lesz vagy nem, már belenyugodtam hgoy nem leszünk nagycsaládosok és láss csodát decemberben poz lett a tesztünk.


előbb vagy utóbb sikerülni fog a babó hidd el

2009. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!