Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliai anyukák! Mit kell...

Angliai anyukák! Mit kell vinni a szüléshez a kórházba?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

èn nem angliában élek, de külföldön. Itt amikor korház látogatáson voltunk elmondták mit kell vinni, meg lehetett kérdezni + mikor bejelntkeztünk a korházba is elmondták, és minden terhességes oldalon fent van.


Szerintem nyugottan menj be a korházba és kérdezd meg.

2011. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Igazából van midwife-om csak éppen soha nem lehet elérni telefonon!Mert mostmár 31 hetes vagyok szeretném összepakolni a csomagot lassan hogy ne maradjon el semmi!
2011. febr. 16. 12:49
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szüléshez én vettem a Primark-can hálóinget, aztán szülés utánra meg pizsama gatyát meg egy pólót. Mindenképp ajánlom az eldobható bugyit, tesco-ban vagy Mothercare-ben £1.50 körül van egy 5 fa-Őq

2011. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocsi telefonról irok és elküldte, még nem akartam...

Szóval 5db-os csomag. Vegyél szülés utánra betétet, van direkt arra, maternity pad a neve. én még vittem strandpapucsot hogy zuhanyzáskor ne kelljen mezitláb beleállni a zuhanyba, saját törölközőt, lehetoleg sötétet. Melltartó betét, mellre krém, nagyon fontos, nekem nagyon fájt a mellbimbóm. Köntös is jó ha van. Szülésre ital, valami cukros, azt ajánlják, hogy legyen erőd, meg enni is vihetsz valami kekszet, csokit. Meg persze tisztálkodó szerek, én vittem száraz sampont igy nem kellett azzal is kinlódni.:)

2011. febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja, babának meg pelenka, a popsitörlőt nem ajánlják Az első héten Az érzékeny bőre miatt, vegyél vatta golyókat, és langyos vizbe mártva jobb a baba popsijának. Hosszú ujjú body legalább 5db, kis sapka, ruhapelenka, meg mi vittünk saját pokrócot is, az ottani elég gáz.

Amúgy mi másnap jöttünk haza, úgyhogy nem kell túl sok cucc, max készits össze extrát mindenből hogy a párod be tudja vinni ha esetleg bent kell maradni.

2011. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon kedves vagy!És éjszakára veled volt a baba vagy elvitték?És kik vannak bent a szülésnél?bocsi a sok kérdésért
2011. febr. 16. 14:17
 7/11 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.


Nem ad a korház semmit?


nekünk mindent adott, csak a saját ruházatomat kellett vinni.

A betéttöl kezdve a gyereknek mindent ök adtak, vagy is minden a szobában volt + volt egy közös szoba ott is minden megvolt. mintha otthon lettem volna. azért mondtam hogy kérdezd meg a korházat. nálunk olyan kedvesek a korházban hogy akármikor oda lehet menni és tuti segítenek.

2011. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Masodik vagyok, itt Angliaban nem adnak semmit. Legalabbis Exeterben nem. Bar oszinten szolva en szivesebben hasznalom a sajat cucaim, foleg a babanak a ruhak meg ilyenek.

Szulesnel az van bent akitakarsz, nekem a parom volt bent meg a baratnom. Amugy meg a midwife van veled, orvos nincs bent csak akkor jon ha valami komplikacio van. En vasarnap hajnalban szultem, es vasarnap delutan mar haza engedtek volna ha nem lettem volna rosszul (csak leesett a vernyomasom) Igy hetfon reggel mentunk haza.

A baba veled van, nem viszik el toled sehova ha csak nincs komplikacio, tolem egy percre sem vittek el. 4 kismama volt a szobaban 4 babaval, ami eleg faraszto, mert valamelyik baba mindig sirt, ezert is akaram nagyon hazamenni.

2011. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!Hát remélem nálunk is minden rendben lesz és másnap jöhetünk haza
2011. febr. 16. 17:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia


Mindent neked kell vinni.Legalabbis ebben a korhazban ahol en szultem.MEg torolkozot sem katam szules utan, pedig vizben szultem.

De ha van konkret kerdesd irj batran privit!!

2011. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!