Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok 1 év körüli...

Hogy bírtátok 1 év körüli babátok mellet a második terhességet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehezen. 15 hónapos volt a nagy,amikor megfogant a pici. Már az első terhességem sem volt probléma mentes, de a második még nehezebb. 5-6. hónap ment jól, a többi kínlódás volt sajnos. De az eredmény megérte! :o)))

Épp ezen okulva a harmadikkal kicsit nagyobb korkülönbséget hagyunk, hátha úgy könnyebb lesz, bár azt mondják, nincs két egyforma terhesség...

Mindig a "célt" tartsd szemed előtt, amikor nehéz, és menni fog az!


Mindenki azt mondogatta nekem, hogy majd ha megszületik, milyen nehéz lesz, testvérféltékenység stb.

Rám ez nem volt igaz, kivirágoztam szülés után, és könnyebben ment minden, mint előtte, végre tudtam "mozogni". :o)

2011. febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11 hós volt a fiam, amikor elkezdtük összehozni a tesót, ismét elsőre sikerrel. Most már mindjárt 18 hós, nem könnyű. Én dolgozom is, nem hagytam abba a munkát (itthonról és egy irodából végzem), de biztos nagyon jó lesz, amikor két gyerkőc fog a nyakamban lógni. Vannak azért elkeserítő napok...
2011. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11 hónapos a nagyfiam, a kislányommal pedig a harmadik trimeszter elején vagyunk. Pár héttel ezelőtt volt egy nehezebb időszak, amikor szerintem fejlődési ugrása lehetett a pocakomnak, mert hirtelen lett minden nehéz. Úgy értem, a levegővételtől kezdve a hajolgatáson át a fiam emelgetéséig minden. Amúgy a hasam nagyon nagy. Most viszont már megint "észre sem veszem, hogy terhes vagyok". Szerintem hozzászokhattam ez alatt a pár hét alatt a nehézségekhez, és már nem tűnik fel.
2011. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!