Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8honapos kismama vagyok....

8honapos kismama vagyok. Tegnap eltunt a kiskutyank! Volt mar valaki hasonlo szituacioba? Ki vagyok borulva, meg aqkkor is ha tisztaba vagyok azzal, hogy ez nem jo a babanak. Hogy eljem tul?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
ennél nagyobb baj ne legyen a gyermeked egészsége ezerszer fontosabb hidd el.
2011. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg, mert az tényleg nem tesz jót, bár tudom ezt könnyű mondani,én is biztos nagyon ki lennék borulva. Mikor tűnt el? Szórólapoztatok már? Hívtad a kutyapanziókat, menhelyeket? Legtöbbször előkerülnek, velünk is volt már ilyen, nálunk előkerült! Ugyhogy fel a fejjel!
2011. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tegnap tunt el videken-de o pesti kutya-vegigjartuk az utcakat...Holnap kirakunk egy par ,szorolapot!Sose volt ejszakara szabadon...Riasztottunk par embert.Igaz a telefonszamom a nyakaba van...Koszonom az erdeklodest...
2011. febr. 17. 19:31
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, mert az idegeskedés nem tesz jót a babának és Neked sem, és attól hogy kiborulsz, még nem fog előkerülni a kutyus.

A mi kutyusunk 1 hete elment az örök vadászmezőkre úgy, hogy semmi előjele nem volt annak, hogy baj van. Én is tiszta ideg voltam, de muszáj volt valamennyire megnyugodni. De még ma is sírtam, maikor megláttam az udvaron azt a helyet, ami a kedvence volt.

2011. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kepzeljetek,ma reggel hivott egy no,hogy nem-e hianyzik Ancsika?Meglett!!!A szomszedos faluba koborolt at...este megyunk erte:))))))))))Koszonom az egyutterzeseket!
2011. febr. 18. 09:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Az elsőnek üzenem, hogy nem kívánom neki, hogy megtudja, hogy milyen érzés az, amikor a kutyád majdnem olyan fontos, mint a születendő gyereked. Nekem 2 kutyám van, 4 ill. 3 éve, babát szeretnénk évek óta, most szerencsére összejött, de még mindig annyira fontosak, hogy tuti belebetegednék, ha eltűnnének. Szóval ne mondjon ilyet, hogy ennél nagyobb baj ne legyen!!!


Kedves Kérdező! Örülök, hogy meglett a kutyus, szeretgesd meg őt ha hazavittétek! :)

2011. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)
2011. febr. 18. 13:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy meglett, de azért ha valakinek majdnem olyan fontos a kutyája, mint a gyereke, ott baj van. Nem egészséges. Nekem is van állatom, lehet őket szeretni, tilos bántani, de akkor is CSAK állat. De aki vitatkozni akar, az simogasson egy svábbogarat is, legyen következetes :-))
2011. márc. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:))) Sajnálatos ha egy kutyát egy bogárhoz hasonlíthatsz. :)) Nagyon szerethet téged a kutyád.
2011. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1, nem kutyám van, olvass figyelmesebben!

2, és meg tudod indokolni, a bogár miért ér kevesebbet?

2011. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!