Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismamikat is megszoktak...

Más kismamikat is megszoktak bámulni?

Figyelt kérdés
egyik nap voltam a kórházban vizsgálaton, és amíg vártam kint, pár srác meg egy két férfi is úgy megnézett, főleg a pocimat, vagy akár boltban, sokszor észrevettem már. mi olyan érdekes egy gömbölyű pocakban?
2011. febr. 18. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a dolog a férfiakat jobban érdekli tudat alatt, mint gondolnád. Egyszer mellettük is lesz majd egy nő, aki pocakot növeszt. :) Engem is gyakran megbámulnak, sőt néha még meg is fordulnak utánam. :)
2011. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

érdekes :)

sőt, nekem egyszer liftben egy férfi megkérdezte megsimogathatja e :D

2011. febr. 18. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én pocimat is megbámulják, de nem zavar, úgyse látnak bele. :)

Pár hete én is várakoztam a kórházban, amint levettem a kabátomat, és nyilvánvalóvá vált, hogy babalakás a pocakom, egy idősebb hölgy elkezdett finoman kommandózni, hogyan is férkőzhetne közelebb. :) Nem sikerült neki a pocaksimogatásig eljutnia, de azt nem is szeretem, ha idegenek akarják fogdosni.

2011. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor terhes voltam sokkal jobban közeledtek felém a férfiak, mint egyébként. Annyi ajánlatot és bókot soha nem kaptam, mint kismamaként :). Szerintem ilyenkor a férfiakban egy ősi ösztön tör a felszínre, mely szerint a fogamzóképes nő! jön vele szemben. Tehát szaporodásra alkalmas :). Élvezd ki!
2011. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy várandós kismamánál nincs szebb! A világ legszebb ideje az a 9 hónap, amíg a gyermek a világra nem jön! S igenis, a termékenység szimbóluma lehet egy várandós nő, a gyermek az utód, a jövő, s szó szerint egy szerelem gyümölcse!

Én életemben nem éreztem magam olyan jól, mint pocakos korszakaimban. Ez egy olyan dolog, amit csak nő élhet át, férfi nem!

2011. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem érzem magam szebbnek, vagy terhességi időszakot csodálatosnak..bár mindenképpen különleges:)

A pocak miatt sem tartom magam szebb/csinosabb/kívánni valóbb nőnek, sőt. Egy barátnőm mondta, hogy ilyenkor nem a férfiak, hanem a nők bámulnak meg. Erre én is rácáfolnék, mert bár az igaz, hogy több nő néz meg, de a férfiak szintén megbámulnak. Az én tudat alattimban inkább valami olyasmi gondolat fogalmazódik meg a férfiak reakciója kapcsán, hogy azt gondolhatják...-... ő már tuti elkelt, vagy vajon ki a szerencsés aki teherbe ejtette....stb..önző gondolat, de tetszik:)

2011. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

fura, mert engem is megnéztek sokan.

ami meg szintén furcsa, hogy amikor tologáltam a babakocsimat, akkor is sok ffi megnézett, volt hogy dudáltak, ha a járdán sétáltam. (nem miniben :))

én azt gondoltam, férfiak a kismamákat meg gyerekes anyukákat "szelektálják".

2011. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát engem is néznek folyton, mondjuk nem is hétköznapi kismama vagyok. meg nagyon figyelek magamra, nem szeretném elhanyagolni magam, mint pár kismama. hajhosszabbítás, műszempilla, tetoválások... de mindig mondják, hogy nagyon szép kismama vagyok. ennek nagyon örülök. én szeretem ezt.
2011. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok bosszúság ért a terhesség idején, de most a végén (kb. a 34. hét óta) meglepően sok figyelmet és szó szerint figyelmet kapok, akármerre járok.

Nők, férfiak egyaránt megnézik a nagy pocakomat, mi több a pénztárostól a gyógyszertárosig, de bárhol teljesen vadidegenek szóba elegyednek, többnyire azt kérdezik, hogy mikorra várom a babát, mi lesz a neve, stb. Vagy csupán megmosolyognak... Kifejezetten férfiak tekintetét elcsípem akkor, amikor (szintén várandós) párjukkal együtt várakoznak, jönnek-mennek, de csupán felmérés szintű tájékozódásnak tartom. Közel 190 cm magas vagyok, de nem kétajtós szekrény, így nem hinném, hogy én lennék a szexepil. :-)

A figyelem rendkívül jól esik, ugyanakkor időnként elbújnék.

2011. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!