Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hányat szokott csuklani...

Kinek hányat szokott csuklani a babája a pociban? Én azt hiszem ma éreztem először a baba csuklását. 9 nyomás ugyanazon a helyen egymás után. Ez csuklás volt?

Figyelt kérdés
25 hetes kismama
2008. jan. 31. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hányat, de van amikor 20 percen át csuklik. Nem lehet összetéveszteni. Egy 38 hetes kismama
2008. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! mikor először éreztem akkor nekem is keveset csuklott! :) Úgyhogy nem biztos hogy nem ő volt. De azóta nem számoltam én sem, van hogy 1-2 percig de van hogy 5-10percig is érzem. Valószínű, hogy az előttem szóló már azért profibb ebben..hiszen lassan kitanulta a kismamaságot.. :) De mi is jó úton haladunk.

20 hetes kismama :)

Bármit is csinált a kismanód azt saját tapasztalatból mondom ez olyan csodálatos és mókás élmény :)

2008. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mint ahogy azt már előttem mondták nem lehet összetéveszteni semmivel. Ha zavar (mert engem a hosszas csuklás nagyon zavar, főleg ha fekszem) mászkálj egy picit, attól elmúlik neki, de amúgy a babákat nem zavarja, még újszülött korban sem. Egyébként az apa hallhatja a csuklását, a férjem szerint ilyenkor apró, bugyogó hangot ad a baba a magzatvíz miatt.

Jó szórakozást hozzá!

37 hetes kismama

2008. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az en picim nem szokott percekig csuklani, csak 5-10x alkalmankent, de azt jol lehet erezni mert ritmikus mozgasok.
2008. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!