Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22-hetes terhes vagyok! Nagy...

22-hetes terhes vagyok! Nagy baj ha nem járok semmi féle tornára? Csak az ithoni házimunka elvégzésében tevénykedem!

Figyelt kérdés
Befolyásolhat valamit? ti jártok?
2009. febr. 14. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szió!21 hetesek vagyunk és nekem is a házimeló van,csak.Szerintem nem baj,hogy nem jársz külön tornára,hisz régen nagyanyáink korában nem volt erre külön lehetőség!Nyilván az izmokat befolyásolja a torna,nekem nemigazán hiányzik.Kellemes babavárást!
2009. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem nem baj szerintem! Én sem jártam és nem már nem is fogok! Elég nagy a ház is, lehet rohangálni a porszívóval, felmosóval, stb! Aztán megyünk is sétálni... Nekem van itthon terhestorna, de estére annyira ki tudok fáradni, hogy örülök, ha lefekhetem, olvasni, tv-t nézni! A torna csak javaslat, legyen mozgásod. Más az intim torna, mert ugye az célzottan a gátizomzatod erősíti, ami állítólag könnyíti a szülést majd.
2009. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tegnap kitakarítottam a házat, 37 hetes vagyok.

Én sem jártam, sehova, ill. a 34. hétig dolgozni.

2009. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Egyik babámnál sem tornáztam és nem lett belőle semmi hátrányom.Sőt,van a baráti körben olyan anyuka ,aki járt aKriston féle tornára és még jól meg is császározták.Persze nem a torna miatt,csak szerintem felesleges volt.Azoknak ér valamit ,akire pszichésen hat...
2009. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Intim torna? Azt hogyan csináljátok?
2009. febr. 14. 16:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Én járok, de főleg azért, mert élvezem. Szeretek a többi kismami között lenni. Csak heti 1x van, szóval nem ez fog formában tartani és nem ez segít majd a szülésben sem! De azért megér 400 Ft-ot alkalmanként. :)

Amúgy emellett én is megcsinálok itthon mindent. Plusz szinte minden nap elmegyek a boltba. Na ez ugye nem egy nagy dolog :) csak hát a 3. emeleten lakunk. Már az is kész torna, ha megmászom! :)

Szóval nem baj, ha nem jársz! Így is mozoghatsz eleget! Minden jót!

24 hetes kismami

2009. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szió!

Én babaproject elott csinaltam ilyen intim részeket erosito gyakorlatokat (nem kell nagy dologra gondolni, befeszit, kienged 20x 3x egy nap, meg kisdolog kozben ugyanez, valahol olvastam, hogy jót tesz, es tenyleg, egy hónap mulva mar erezheto volt a hatás) (jobban es konnyebben benn tudtam tartani a dolgokat, illetve a páromat is erősebben tudtam "szorítani" lenn :))


a terhesseg elejet gyakorlatilag agyban, vodrot olelve toltottem, probaltuk beiktatni a rendszeres setat, amit ugy a masodik trimisztertol sikerult is.


egyik torrentoldalon lattam egy rubintreka terhességtornat, elgondolkoztam rajta, hogy letoltom es kiprobalom, de az egyik hozzaszolo mondta, hogy a baratnoje csinalta, és a gyakorlat kozben bevérzett, és majdnem ráment a baba, hat én se vagyok az a kifejezetten sportos, ahhoz meg kell egy szint. igy letoltottem egy regi, gyogytornaszok altal ajanlott valamelyik korhazban felvett terhestornát, amiben elég súlyos kismamák tornáztak, azt ugy heti 1x csinalgattam, egyaltalan nem volt megterhelo, csinalhattam volna tobbszor is, de ugy nem nagyon volt ra igenyem.


most 38 hetes vagyok, minden adatom tokeletes, nem faj a hatam se meg semmi, nincsenek fajasaim, gyakorlatilag panaszmentes vagyok, szóval szerintem bar csinalhattam volna jobban is, nem csinaltam rosszul :D

2009. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem jártam tornára, szerintem nem baj, ha jó formában érzed magad.
2009. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem megvan a Rubint Rékás kazi, és meglepett, hogy pont a végére azért elég kemény gyakorlat volt, azóta nem csináltam, mert bár nekem semmi nem volt, azért féltem, hogy később lehet! A Kriston érdekel, de nem sikerült megszereznem:(

De a házimunka, vásárlás éppen elég mozgást, rohangálást biztosíthat! Pláne, ha még sokadik emeleten is lakik valaki!

2009. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!