Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe menstruációs görcsök 26...

Enyhe menstruációs görcsök 26 hetesen normális?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem!Ha erős, akkor pláne!

Ne stresszeld magad, és holnap menj el akár magán nőgyógyászhoz.

A bizt. kedvéért kérj sürgősségi méhelernyesztő gyógyszert, amit bevehetsz, ha megint előfordul.

Vizsgáltasd meg a méhszájat, nem nyílogat-e, ha igen, akkor be kell kórházba menni, veszélyeztettett terhesként.

A legsürgősebb esetben, ha egyedül vagy és görcsölgetsz, azt ki kell kapcsolni, azonnal elernyeszti a méhet 1 dl tömény ital.

Nem őrültem meg, ez az elsősegély, kórházban van, h. infuzióban adják.

Ez nem károsítja a picit, ha csak néha van.

Elsősegély, amíg kórházba nem jutsz, 20 mg diazepam, ami 4(négy) seduxen tabl-ban van benne,jó ha van ez is nálad, ha otthonról kimozdulsz, irasd föl.

A 30. hétig, a baba egyre csökkenő mértékben, de életveszélybe kerül ha beindul a szülés, ezt mindenáron meg kell próbálni megakadályozni.

Ha még eljársz dolgozni, felejtsd el, most a gyermeked, és a családod a legfontosabb, írasd ki magad, otthon pedig pihenj, és nyugodtan szolgáltasd ki magadat, ne sokat rugózzál semmin.

Hashajtótól tartózkodj ha lehet.

orvos, pihenés. Minden jót, legalább 32. hétig ki kéne bírni, persze tovább is ha megy. Legyen egy kistáskád bepakolva, a legfontosabb kórházi cuccokkal, fél l. cukros kóla nagyon jót tesz ha lesz veled, papucs, fogkefe, köpeny, keksz, hogy ne akkor kapkodj mikor elmegy a víz, pénz taxira, beteghordóknak, orvosnak, külön-külön. A mobilod legyen töltve pézzel, és delejjel.Ne engedd, h. a férjed premier-plánból nézze az eseményeket, higgyj egy férfinak.

Sok szerencsét, boldogságot a picinek, és a picihez.

2011. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ööööööööö....az első válasz most úgy lesokkolt :D


Nekem vannak ilyen fájdalmaim,enyhe mensi szerű,teljesen zárt vagyok,és minden rendben velem is a babával is mindössze nyúlnak a szalagok,nő a pocak,és ez okozhat kellemetlenségeket.Mivel keményedésem sincs,az én orvosom CSUPÁN magnéziumot javasolt.

2011. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg a méhszáj zárt, nem folyik semmi, és a fájdalmak nagyon enyhék, aggodalomra nincs ok, elővigyázatra és magatok kímélésére annál inkább.
2011. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat!Most hívtam fel a védőnőt!Azt mondta igyak palástfű és cickafark teát!Ha nem segít,azonnal orvos!Most jól megijedtem,már akkor is érzem amikor szerintem nincs is!:((
2011. febr. 23. 13:05
 5/5 annuca válasza:

Szia! En is most a 26 hetben jarok, es ugyanazok a panaszaim ,mint neked, de nekem mar kb. egy honapja gorcsolget a hasam. mult heten voltam orvosnal, a babaval minden ok, engem kulonosebben nem vizsgalt meg, csak elmondtam a panaszaim, mire csak annyit mondott, hogy eleg ha nospat szedek, mikor gorcsolgetek.Mostmar nem dolgozom, itthon vagyok es igy sokkal jobban is erzem magam, es tiszta szivbol remenykedem hogy nem lesz baj veletek sem es velunk sem. Ugy tudom, hogy a mehszaj nyilasanak nincsenek kulonosebb tunetei,pl.van aki eszre sem veszi egyaltalan. Nem azt mondom, hogy nem kell ezekkel a dolgokkal foglalkozni,de azert szerintem nem kell tuldramatizalni sem.

Neked mit mondott az orvosod???Minden jot kivanok.

2012. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!