Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális, ha 5....

Szerintetek normális, ha 5. héten menstruációs görcsre emlékeztető fájdalmat tapasztalok?

Figyelt kérdés
Amikor meg kellett volna jönnie, meg utána pár napig semmi bajom nem volt, múlt hétvégén enyhébben, de így fájtam, utána csak szúrt és csipkedett, de ma délelőtt begörcsöltem, azt hittem, meg fog jönni, de nem történt semmi. A múltkor már volt egy vetélésem, ott is szedtem a magnéziumot, enyhítette a fájdalmat, mégis elment a baba. Tapasztalt valaki hasonlót, akinek most egészséges kisbabája van?
2011. febr. 25. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár én még nem szültem, de 5-6 hetes terhes vagyok, és már én is vetéltem. Nekem is görccsel kezdődött majd ömlött a vér.

Azt mondják, hogy a görcsölés nem jó, de a tested még azt érzi, hogy meg kell jönnie. Ha nincs vérzés, rózsaszínes folyás, és nagyon erős görcs, akkor nincs semmi baj.

Azt szokták mondani ez természetes érzés, hogy meg akar jönni!

2011. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Orvos vagyok. Korai vetéls megelőzésére nem a magnézium való!!!! Azt később ajánlják... HA már volt egy vetélésed, menj orvoshoz, hogy adjon Utrogestant vagy Duphastont. Amúgy nekem mindkét csemetével ilyen érzésem volt az elején, kb. a 6. hétig. De a Te esetedben nem kockáztatnék, így, hogy egyszer már elment... De nincs semmi baj szerintem, csak támogasd meg a szervezetedet egy kicsit. MInden szépet!
2011. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyelőre palástfű teát iszom, múltkor nem ittam, és bizakodok... sajna hormoneredményeim még nincsenek, Utrogestant meg ilyesmit meg nem adnak nekem csak úgy :(

2011. febr. 25. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

az én dokim vetélés után automatikusan ad gyógyszert, nem értem a Tiéd miért nem....miért kell valakinek többször átélni ezt, ha megelőzhető...én 2 hete vetéltem el, nem kellett műteni, 1 hónap pihi és lehet próbálkozni, de az orvosom már most mondta, hogy ahogy pozitív a teszt, azonnal menjek a gyógyszerért, pedig volt már egy problémamentes terhességem, szülésem, de így sem kockáztat. Drukkolok, hogy minden rendben legyen, de én addig ki nem jönnék a rendelőből míg fel nem írja az Utrogestant vagy a Duphastont.

2011. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, köszi :) magándoki, szerintem ezért, de azért majd rákérdezek... elvileg mikor megyünk (kedd) már muszáj szívhangnak lennie mindenképpen, a görcs amúgy elmúlt, kb. fél órát tartott, most már csak szúr a petefészkem :) lehet az szúrt csak erősebben, azt éreztem mensiszerű görcsnek... majd kedden kiderül :)


Köszi mindenkinek még egyszer!

2011. febr. 25. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!