Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok az afp megmondja...

Mit gondoltok az afp megmondja hogy fiad vagy lányod lesz-e?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert múltkorjában láttam ezen az oldalon válaszok közt,hogy állítólag ha 38 körüli az afp szint akkor fiú ha alacsonyabb lány.NEkem fiam lett és 42,3 az AFP értékem megosztanátok velünk,hogy fiatok vagy lányotok lett és mennyi volt az AFP eredménye köszönöm...Szép napot nektek!
2011. febr. 22. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ilyet még nem hallottam! Az AFP már arra is elavult vizsgálat, amire kitalálták, nemhogy a gyerek nemének megállapítására.
2011. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem alacsony lett és fiam lesz. ez alapján akkor ha jól értelmezem a feltevésed, nálunk nem jött be.
2011. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Erről én is hallottam, ha alacsony, akkor lány. De a másik értéknél is így van, ami 1 körül normális.

Nekem az egyik 0,96 lett, a másik 0,8 és mindkettő lány. Arra a 38 körüli értékre már nem emlékszem, de azok is alacsonyabbak voltak.

2011. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem magasabb volt, és lány volt
2011. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez butaság.

A kisfiammal 86 lett az afp-nk (mom:3,0)

Most is kisfiút várok, az afp-nk 31,5 (mom:0,87)

Tehát pont a két végletben vagyok/voltunk,és mégis mind a kettő fiú.

2011. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Biztosan nem. Az afp mért szintje attól függ, hogy az ajánlott 16. hét melyik napján veszik le.
2011. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasgattam 80%-ban megmondja. Lányommal 1,3 lett az érték,fiammal 0,78:) 1 fölött lány,alatta fiú.
2011. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mom az nálunk 1.16 volt de én az afp-t kérdeztem.Ami kétjegyű szám vagy 3 a tizedesvessző utáni számmal:)
2011. febr. 23. 08:47
 9/13 anonim ***** válasza:
a MoM is a te általad emlitett értékből van számitva, ahol az 1 érték jelenti a legideálisabb értéket. azt hiszem mértékegység nélküli. más vizsgálatoknál is szoktak MoM-ban megadni értékeket(tehát neked egy fölött kicsit magasabb, mint az átlagos. elméleted szerint ez fiút jelöl. de szerintem, ha ez igy lenne, akkor az orvosok is tudnának róla. hidd el, semmi összefüggés)ezzel könnyebb értékelni a viszgálat eredményét, mert már igazitják a különböző befolyásoló tényezőket.
2011. febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A Mom az egy külön vizsgálat lenne? Mi az akkor,ha nem az AFP eredmény?
2011. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!