Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 5 hetes vagyok, lehet még...

Kb 5 hetes vagyok, lehet még vetélés, ha az orvos mindent rendbenn talált?

Figyelt kérdés
aggódom mert,néha napokig semmi aztán egy nap többször is szurkálódik,néha kicsiket görcsöl,aztán megint semmi.vagy ez normális ahogy alakul ott bent a baba ez azért lehet?
2009. márc. 23. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet vetélés még sokkal később is.De ne aggódj ugy kell felfogni,hogy minden rendben lessz.
2009. márc. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szurkálás miatt nem aggódj, az teljesen normális!!Vetélés pedig sajnos a 12. hétig előfordulhat, utánna már kisebb a valószínűsége, de akkor sincs kizárva!!De meg kell próbálni nem aggódni ez miatt!!Buiztos nem lesz baj!
2009. márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első 12. hét a vízelválaztó, utána már ritkább a vetélés.

A szurkálódást azért érezheted, mert lassan nő a méhed és nyúlnak a szalagok.

Nekem is szúrkált, volt, hogy egész nap.

Ne izgulj!

Örülj a Manónak felhőtlenül, minden rendben!

Boldog babavárást!

2009. márc. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,mert sajnos nincs nagyon kivel megosztanom ezeket a kérdéseket mert még nem mertem elmondani senkinek,csak a szűk család tudja.
2009. márc. 23. 08:51
 5/10 anonim ***** válasza:

sajnos eleg sokaig fennal a veteles veszelye,esely mindig van ra a terhesseg soran,az elejen pedig az elsö 12 hetben pedig nagyobb a valoszinüsege kesöbb ez csökken.en is nagyon feltem amikor megtudtam.6hetes voltam,annyira feltem hogy levegöt is alig mertem venni.most 10 hetes vagyok mar nyugodtabb,mostmar belemrögzödött a gondolat,maskepp gondolom,eddig en hala istennek jol vagyok,a hasfajas amolyan görcsre hasonlit,nekem is elöjött napjaban sokszor,en is feltem de tudom mar miert van ez termeszetes,ha tüsszentek akkor peldaul belenyilal valami szuro erzes a hasamba,vagy amikor dolgozom,fajdogal,de azt mondjak amig nincs vezes addig nincs baj.

csak nyugodtan fogd fel a dolgot ne aggodj,nekem is hiaba valo volt eddig

2009. márc. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vezes helyett verzes-t akartam irni
2009. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm 8.50-es,akkor még van idő amit ki kell várni,de remélem minden rendben lesz.azt tudod vagy tudja valaki,hogy a táppénz is beleszámit a az utolsó hat hónap keresetébe?
2009. márc. 23. 08:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha vérzésed, barnázásod lenne, azonnal menj dokihoz, sajnos saját tapasztalat. Nem akarlak ijesztgetni, több szerencsét neked! Szép baba várást!
2009. márc. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy kérdezed, hogy a táppénz alapja-e a TGYÁS-nak, vagy a GYED-nek, akkor a válaszom nem. Csak az egészségbiztosítási járulék alapját képező jövedelem számít bele.

Jó babavárást!

2009. márc. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is az első 12 hetet mondja minden alkalommal az orvos. Mivel én a legelejétől barnázom (elég durván) minden héten megnéz, de eddig (kop-kop-kop) még minden rendben a babóval. 8 hetes kismami ( és én is széjjel aggódom magam)
2009. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!