Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit kell szedni az Utroges...

Mennyit kell szedni az Utrogestan hüvelykapszulából? Nekem az orvos 1db-ot irt fel 1 vetélés után, hormonvizsgálat nélkül. (pozitiv lett a tesztem) Mivel keveslem,2-szer 1-et alkalmazok, de lehet több sem ártana, sőt.

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt vetélésem, csak a baba nehezen jött össze, és barnázni, majd vérezni és görcsölni kezdtem, így írt fel a dokim.Én 2*1-et használtam, persze orvosi utasításra.Szerintem a több nem árt, de nem vagyok orvos, hogy helyes legyen a válaszom:-)

35 hetes kismami

2009. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt egy vetélésem 7 hetesen 2 honapja akkor kicsit barnáztam most megint terhes vagyok de nincs barnázásom irt fel utrogeston hüvelykupot megint 3*1 javasolt de a növér azt mondta meg a receptre is ugy van irva 3*2.én most ugy használom biztos nem lesz gond ebböl.mivel márciusban 2*1 irt fel és a baba felszivodott lehet épp az miatt mert progreszteronom nem volt jo. elötte pedig voltam márciusban hormon vizsgálaton is.ez mellett iszom a palástfü teát napi 2 szer az meg abban jo hogy ne vetélj el.
2009. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat,az utolsó válaszolótól kérdezem,mennyi gyógyszert irt fel a doki egyszerre,mert 1 dobozban csak 30 szem van,ha emelem az adagot akkor csak pár napig lesz elég.Én úgy gondoltam,2-szer kettőt fogok alkalmazni,remélem az már elég lesz,vagy még mindig kevés?
2009. máj. 27. 14:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 vetélésem volt, és amint elmentem hozzá most, hogy megint terhes vagyok és volt 1-2 barna pöttyöm, azonnal felírt 3x2 Utrogestan hüvelykúpot és mellé Duphastont 3x1-et. Azóta ezt szedem és minden rendben van. :)
2009. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem,hogy hány hetes vagy,és mikor kezdtél barnázni,szóval mikortól kezdted szedni?
2009. máj. 27. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1 vetélésem volt. Mostpedig napi 3x1 kellett szednem a 12-ik hétig.
2009. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!