Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3,5 kg hízás sok 4 es fél hét...

3,5 kg hízás sok 4 es fél hét alatt?

Figyelt kérdés
Jovo heten megyek orvoshoz es kicsit felek h mit fog gondolni mikor beírja majd az adadtot,foleg ha esetleg addig meg fel is megy fel kilo pluss.Amugy egeszeben nem hiztam sokat,25.hettol kezdtem hízni,most vagyok a 30 hetben es plussz 5,5kg van rajtam.
2011. okt. 17. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
DEHOGY SOK! Te jó ég! Teljen normális! Ha terhesség végére ezt megduplázod még az is tökéletes kategóriába tartozik!
2011. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tenyleg?koszike a megnyugtatast.Pedig bazi soknak tunik 4 het alatt az a 3,5 kg.
2011. okt. 17. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 4 hét alatt sok a 3,5 kg egy kicsit, de valószínűleg csak azért indult meg most ennyire, mert eddig nem híztál semmit. 5,5 kg pedig nagyon jó 30 hetesen szerintem :)
2011. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne sok?Én 11 kg-ot híztam,de sose foglalkoztam azzal hogy jaj most ennyit meg annyit híztam.Nekem az volt a fontos hogy a babám jól fejlődjön.
2011. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sok, én is pont 3.5kg-ot híztam 4hét alatt(24.től a 28.-ig), és nem szóltak semmit, meg nem is látszik rajtam. Most vagyok 29.hetes és üsszesen 10kg-ot híztam, ez talán így sok, de a tiéd ok. Sok boldogságot!
2011. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen,es neked is nagyon boldog babavárást!!!
2011. okt. 17. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!