Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki terhessége...

Volt olyan aki terhessége elején erösen mensi szerüen vérzett, de a baba megmaradt a vérzés ellenére is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
van egy ismerősöm,akinek megjött,tehát annyira vérzett,és lassan 3 éves a kisfia.
2011. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm..tudom hogy nem jelent semmit: de mióta letettem a gyógyszert csak két havonta jön meg és akkor kb.10napig van meg, az orvos szerint hormonális probléma lehet...a pajzsmirigyet már kizártuk most éppen vérvételre kellett volna mennem amikor megjött de munka miatt nem t udtam elmenni...és most hogy abba maradt, elég furán érzem magam: fájnak a mellbimbóim már az érintésre is,eléggé fáradt vagyok és ami nem jellemzö sokat kell pisilni menni...én a hormon ingadozoásnak tudtam be ezeket a dolgokat - bár eddig ilyen nem volt- de megfordult a fejemben hogy, lehetséges lenne hogy mégis baba???...de hiszen megvolt..kicsit össze vagyok kavarodva:(
2011. szept. 1. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első hónapban 3 napig véreztem, nem is gondoltam babára, aztán mikor kiderült, meglepődtünk, hogy már 8 hetes. Utána is volt pecsételő vérzésem, gyógyszert kaptam rá, és azonnal abba kellett hagynom a munkát, sőt fekvésre vagyok ítélve.

Most a 26.hétben járok, az eredményeim jók, a baba szépen fejlődik.

2011. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia, en egy este kezdtem verezni, masnap reggel pedig uh ra kellett volna mennem. Nagyon megijedtunk, nem tudtuk mi tevok legyunk, bementunk a korhazba, ott azt mondtak, nem tudnak mit tenni, pihenjek es masnap az uhn fg kiderulni minden. Senkinek nem kivanom azt az ejszakat...szerencsere tul vagyunk rajta, 35. hetben jarok, mindjart itt a vege :) az orvosom azt mondta a magnezium csodakra kepes, szedtem is utana napi 3 szor kettot, most mar csak este veszek be egyet, de jovo hettol mar nem. En bizakodtam akkor, mindenkinek ezt javaslom, meg sok pihenes, es vitamin+magnezium ja es semmi stressz! :)
2011. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hali, ma csináltam egy tesztet és negatív lett sajnos, pedig azért kicsit reménykedtem hátha velem is megtörténik a "csoda":((( Azért köszönöm a válaszokat és további boldog babavárást kívánok nektek.
2011. szept. 2. 12:26
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon sajnalom, ne keseredj el, lesz meg neked babucid, remelem mihamarabb!!!!! Kitartas!!!!
2011. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!