Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyiregyházi és környékbeli...

Nyiregyházi és környékbeli kismamák, hol érdemes beszerezni a babának a szükséges dolgokat? Hol az olcsóbb? minőség is számít.

Figyelt kérdés

Most még külföldön élek,de szülni haza megyek, ezért nem sok időm lesz nézelődni, hol a legjobb vásárolni.

Címeket, vagy csak bolt neveket ha tudtok, azt megköszönném. Babakocsink sincs még.

29 hetes kismama


2009. febr. 16. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon tudom ajánlani a Mesi Bababoltot Nyíregyházán!!!!! Nagyon jók az árak és a minőség is!! Mi is ott vettük a babakocsit. Akciósan volt 36.000 Ft mózeskosárral, szúnyoghálóval, esővédővel, táskával. A kiságyat is ott vettük. Igaz abból a legegyszerűbb tetszett nekünk, a hagyományos. Cseresznye színben került 10.500 Ft-ba. De van pl: görgős ágyneműtartós és átalakítható majd ággyá = 23.000 Ft. (az nem pénz érte szerintem) Ott vettünk még matracot. Van kókuszmatracuk is. Pelenkázólapot. Szóval nagyon tudom ajánlani. A tűzoltósággal majdnem szemben van. Kállói út 3 sz. alatt
2009. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért még mondok más Bababoltot is, mert nem vagyunk egyformák. :) Árban a következő olcsóbb, de a Mesitől drágább az Amerikai Bababolt a Kossuth út és a Rákóczi út sarkán. A következő az Emberke Bababolt a Kossuth úton. Ruhácskákat érdemes megnézni a Kenguru Bababoltban a Kossuth úton. Nagyon szépek vannak aránylag olcsón. A mellszívót orrszívót Tenna Lady-t, a Garmastan kenőcsöt, a lázmérőt a Rákóczi úti Gyógyszertárban tudod a legolcsóbban beszerezni. Ha bármi kérdésed lenne írj privibe: Zsuzsa
2009. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Mesi bababolt az tényleg jó én is ott vettem majdnem mindent. De nem a tűzoltősággal van szemben. De tényleg a Kállói út elején van. www.tikotiko.hu a weboldala.
2009. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!