Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29. hetes terhes vagyok és...

29. hetes terhes vagyok és napok óta álmatlanság kínoz, mit csináljak, hogy aludni tudjak?

Figyelt kérdés

Kb. hajnal 3-kor tudok elaludni, és semmi nem használ, hogy könnyebben el tudjak aludni.

Nálatok is jelentkezik a terhességi éberség? Van valami bevált praktikátok ami segít?


2009. febr. 16. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a hársfa tea,jókat alszom tőle. Az egyetlen mellékhatása,hogy legalább egyszer fel kell tőle kelnem pisilni éjszaka,de hamar visszaalszom.Próbáld meg,hátha neked is segít?!Utána jártam,szabad inni terhesen is.
2009. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ki fogom próbálni! :O)
2009. febr. 16. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, én is 29 hetes vagyok. Sajnos nekem is problémát okoz az éjszakai alvás. Sokat forgolódom, és pisilni is megyek kb.3x. Néha amikor már nagyon nem bírom Sedativ Pc.,homeos bogyót kapok be, vagy a Shüssler só egyikét a Kalium phosporicum. Általában segít. De csak végszükség esetén kapok be egyet. Addig is próbálkozok valami kényelmes pózt találni.

A hársfa teát én is kipróbálom.

üdv. Heni

2009. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A HOVA homeos bogyó is jó állítólag, mondjuk én terhesség alatt még nem próbáltam, csak egyébként. Bevált módszerem a levendula tea (Mandala-Night Fly) mondjuk elég intenzív íze van. Meg van egy keverékem: kamilla tea+ borsmenta tea+ csipet gyömbér + 2 csipet szerecsendió.:) A szerecsendió nyugtató hatású, csak módjával, mert egyszer még terhesség előtt sikerült többet raknom a kelleténél, és problémás volt éjszaka kimenni wc-re, alig bírtak el a lábaim:) Ha ezt még megspékeled mézzel, egész elviselhető az íze:) Jah, és persze fedd le kb 5 percre akkor kifejti hatását

Remélem beválik valamelyik:)

2009. febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!